poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina

Wiadomości - tenis stołowy

« 10 11 12 13 [ 14 ] 15 16 17 18 »

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Tenisie Stołowym chłopców

15 listopada 2010 17:18 - Andrzej Byczkowski

W dniu 15 listopada na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców.

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Tenisie Stołowym dziewcząt

15 listopada 2010 17:10 - Andrzej Byczkowski

W dniu 15 listopada na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt.

Mistrzostwa Redy w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych

10 listopada 2010 17:38 - Jerzy Conradi

Dnia 9 listopada na hali SP nr 6 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Redy w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Redzie.

IV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Gminy Linia w Tenisie Stołowym

6 października 2010 12:33 -

W dniach 2 i 3 października w sali sportowej Zespołu Szkół w Strzepczu odbyły się po raz IV gminne zawody w tenisie stołowym. Organizatorami był Gminny Dom Kultury przy współpracy z Urzędem Gminy oraz Zespołem Szkół w Strzepczu.

I Turniej w Tenisie Stołowym Grand Prix Luzina

25 czerwca 2010 15:40 - Piotr Klecha

W dniu 20 czerwca na Hali Widowiskowo Sportowej w Luzinie odbył się pierwszy Turniej w Tenisie Stołowym Grand Prix Luzina. Grand Prix Luzina składa się z czterech turniejów, w których może wziąć udział każdy kto nie ukończył 18 lat.

Mistrzostwa MTK w Tenisie Stołowym Pracowników Samorządowych

23 czerwca 2010 17:32 - Andrzej Byczkowski

W dniu 19 czerwca w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Redzie odbyły się I Mistrzostwa Małego Trójmiasta Kaszubskiego w Tenisie Stołowym Pracowników Samorządowych.

Pitcairn Lębork z Pucharem Przewodniczącego Rady Gminy Luzino

1 czerwca 2010 10:04 - Piotr Klecha

W Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT w Luzinie odbył się organizowany przez Henryka i Waldemara Płotka z KTS-K oraz Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki I Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino.

ITTF Pro Tour Polish Junior Open 2010

28 maja 2010 17:39 - PZTS

Robert Floras zajął drugie, a Magdalena Szczerkowska oraz Artur Białek trzecie miejsca w zaliczanych do prestiżowego cyklu ITTF Pro Tour Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorów w tenisie stołowym.

OOM: Świetny finisz tenisistów stołowych

11 maja 2010 11:29 - Adam Mauks/pfsg.pl

Do dwóch zdobytych wcześniej medali tenisiści stołowi z województwa pomorskiego dorzucili w ostatnich dwóch dniach OOM Mazowsze 2010 kolejnych pięć krążków.

OOM: Dwa medale tenisistów stołowych z Pomorza

8 maja 2010 14:00 - Adam Mauks/pfsg.pl

Dwa brązowe medale wywalczyli na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mazowsze 2010 młodzi pomorscy tenisiści stołowi.

TS: Pogoń powalczy w SuperFinale

29 kwietnia 2010 23:16 - pzts.pl

Tenisiści stołowi Pogoni Lębork pokonali 3:0 Gorzovię Romus Gorzów w trzecim meczu półfinałowym Superligi i awansowali do finału rozgrywek. W rozgrywce półfinałowej Pogoń pokonała Gorzovię 2:1.

TS: Pierwsza wygrana Pogoni w play-off

25 kwietnia 2010 09:07 - superliga.com.pl

Tenisiści Ternaeben Pogoni Lębork wygrali pierwsze półfinałowe spotkanie play-off z Gorzovią Romus Gorzów Wielkopolski. Trzy zwycięskie pojedynki gospodarzy stawiają ich w doskonałej sytuacji przed poniedziałkowym rewanżem w Gorzowie.

Mistrzostwa ZS nr 1 we Władysławowie w Tenisie Stołowym

8 kwietnia 2010 10:28 - Błażej Boniecki

31 marca odbyły się Mistrzostwa ZS nr 1 we Władysławowie w Tenisie Stołowym.

Turniej tenisa stołowego oldbojów w Starzynie

26 marca 2010 16:07 - Waldemar Płomień

Turniej tenisa stołowego w grach podwójnych w kategorii OLDBOY przeprowadzony został w dniu 24 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Turniej z udziałem 13 zespołów przeprowadzono systemem "każdy z każdym".

Turniej Tenisa Stołowego w Luzinie

23 marca 2010 10:12 - Tomasz Myszewski

W dniu 20 marca na Hali Widowiskowo Sportowej GOSRiT w Luzinie odbył się Turniej Tenisa Stołowego w kategorii OPEN o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino pana Waldemara Kunz.

Debliści walczyli w Pucku

22 marca 2010 12:40 - Waldemar Płomień

W dniu 21 marca Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zorganizował Mistrzostwa Gminy Puck w grach podwójnych kobiet i mężczyzn oraz w grach mieszanych w tenisie stołowym. Za trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary.

Eliminacje Wojewódzkie do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

22 marca 2010 12:12 - Edward Nagórski

W Gdańsku, 18 marca w hali MRKS-u odbyły się eliminacje wojewódzkie do 22 Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Wzięły w nich udział 4 zawodniczki i 5 zawodników.

XII turniej w tenisie stołowym w kategorii OLDBOY Ziemi Puckiej

19 marca 2010 12:27 - Waldemar Płomień

XII turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii OLDBOY Ziemi Puckiej w sezonie 2009/2010 został przeprowadzony w dniu 17 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w gminie Puck z udziałem 23 uczestników.

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Puck w tenisie stołowym

17 marca 2010 13:42 - Waldemar Płomień

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Puck w tenisie stołowym na 2010 rok przeprowadzone zostały w dniu 12 marca 2010 roku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck w kategorii dziewcząt, chłopców oraz w klasyfikacji zespołowej.

Mistrzowie Gminy Puck w tenisie stołowym

17 marca 2010 13:30 - Waldemar Płomień

Turniej tenisa stołowego Gminy Puck "TOP-12 M", "TOP-10 K" i "TOP-6 młodz. " przeprowadzony został w dniu 14 marca przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem najlepszych zawodników wyłonionych w turniejach klasyfikacyjnych.