czwartek, 13 czerwca 2024 Imieniny obchodzą: Herman, Armand, Chociemir, Lucjan, Gerard, Antoni, Tobiasz, Gerarda, Lubowid
Kaszëbsczi jazëk Polski English Deutsch

Wiadomości - baseball

Władysławowo po rundzie zasadniczej

25 czerwca 2009 09:34 - baseball.pl

W jednym z ostatnich meczów rundy zasadniczej 1 Ligi, Piraci Władysławowo gościli drużynę KSB Wrocław. Spotkanie zapowiadało się interesująco, gdyż w przeciągu ostatnich trzech sezonów ligowych, MKS nie mógł znaleźć sposobu na pokonanie rywali ze stolicy Dolnego Śląska, jednakże przed sobotnim meczem, to drużyna z Pomorza zajmowała wyższą lokatę w tabeli Polskiej Pierwszej Ligi Baseballu.

 

Piraci MKS Władysławowo już w fazie play-off!

Piraci MKS Władysławowo już w fazie play-off!
22 maja 2009 09:28 - baseball.pl

Drużyna MKS Piraci Władysławowo powiększyła swoją przewagę nad rywalami, dwukrotnie pokonując beniaminka tegorocznych rozgrywek Pierwszej Ligi, drużynę Caper Kędzierzyn-Koźle. .

 

Mistrzostwa Gminy Luzino - szachy, warcaby, tenis stołowy i siatkówka

18 grudnia 2007 14:11 -

16 grudnia na Hali Widowiskowo – sportowe w Luzinie odbyły się organizowane przez GKS Luzino i Gminny Ośrodek Sportu , Rekreacji i Turystyki w Luzinie Mistrzostwa Gminy w Szachy , Warcaby , Tenis Stołowy i Siatkówkę . W imprezie wzorowo zorganizowanej przez Stanisława Kąkola uczestniczyło 221 zawodników i zawodniczek.

 

Bejsboliści ćwiczą w Cetniewie

23 listopada 2007 12:53 -

Do 27 listopada trwać będzie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo" we Władysławowie zgrupowanie kadry narodowej bejsbolistów. Zgrupowanie prowadzone jest przez współpracujących z Polskim Związkiem Baseballu i Softballu trenerów holenderskich - Ceesa Santiforda i Roba Wendinga.

 

MKS Władysławowo piąte w I lidze

29 września 2007 23:50 -

W dwumeczu w ramach rywalizacji do dwóch wygranych o V i VI miejsce w I lidze baseballa, zespół SKF BSK ORŁY GDAŃSK dwukrotnie przegrał z MKS WŁADYSŁAWOWO - 13:18 oraz 6:20. Tym samym zespół MKS WŁADYSŁAWOWO zdobył V miejsce w I lidze a zespół SKF BSK ORŁY GDAŃSK miejsce VI.

 

Przegrane bejsbolistów MKS

7 czerwca 2007 09:03 -

W dniach 2 i 3 czerwca rozegrana została siódma seria spotkań polskiej ligi baseballu - Ekstraligi, I Ligi oraz II Ligi. Nie najlepiej udał się wyjazd do Kutna bejsbolistom MKS Władysławowo.

 

MKS w pierwszej lidze...

MKS w pierwszej lidze...
26 stycznia 2007 23:30 -

Polski Związek Baseballu i Softballu poinformował, że termin zgłaszania drużyn do startu w: Ekstraklasie, I i II Lidze upływa z dniem 15 lutego. Do dnia 15 marca zostaną opracowane regulaminy i systemy rozgrywek.

 

Będą drewniane bejsbole

23 grudnia 2006 14:54 -

Polski Związek Baseballu i Softballu wprowadził dla seniorów i juniorów w baseballu obowiązek stosowania pałek drewnianych w miejsce dotychczas stosowanych metalowych. Obowiązek jest zgodny z decyzją Komitetu Wykonawczego Europejskiej Federacji Baseballu i jego Komisji Technicznej.

 

Średni początek bejsbolistów

25 kwietnia 2006 21:20 -

Pierwszy mecz sezonu II ligi baseball'a zakończył się przegraną MKS Władysławowo 7:10. Początek wskazywał na coś zupełnie innego.

 
 
Redakcja | O nas | Patronat medialny | Reklama | Polityka prywatności | Linki | Kontakt