środa, 15 maja 2024 Imieniny obchodzą: Strzeżysław, Robert, Berta, Cecyliusz, Atanazy, Zofia, Dionizja, Czcibora, Nadzieja, Izydor

Wiadomości - tenis stołowy

« 14 15 16 17 [ 18 ] 19 20 21 22 »

Sukces tenisistów stołowych GKS Lis Sierakowice

7 września 2009 20:00 - Paweł Michna

Spektakularnym sukcesem zakończył się rozegrany w miniony weekend w Żukowie I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii młodzików, w którym aż troje naszych reprezentantów wywalczyło awans na Półfinały Ogólnopolskie. .

Otwarte Mistrzostwa Helu w Tenisie Stołowym

5 lipca 2009 11:45 - MZKS Hel

W dniu 28 czerwca 2009 w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Helu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Helu w Tenisie Stołowym. .

Turniej Tenisa Stołowego w Luzinie

30 czerwca 2009 22:32 - Piotr Klecha

W Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT w Luzinie odbył się I Wakacyjny Otwarty Turniej Amatorów w Tenisie Stołowym o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino . Tenisiści stołowi mieli swój turniej w Luzinie pierwszy raz i jak zapowiadają inicjatorzy zawodów Waldemar Płotka oraz p.

Wiktor Nawrocki 12 zawodnikiem Polski

21 czerwca 2009 10:46 - Mirosław Senwicki

Duży sukces odniósł zawodnik GKS Sierakowice Wiktor Nawrocki w zakończonych w miniony weekend finałach Mistrzostw Polski Mini Olympic Games w tenisie stołowym, w którym zajął doskonałe 12 miejsce. .

MRKS Gdańsk w I lidze!

8 czerwca 2009 08:34 - pingpong.com.pl

MRKS Gdańsk awansował do pierwszej ligi mężczyzn. Gdańszczanie w barażowym dwumeczu dwukrotnie pokonali Trasko II Ostrzeszow 7:3 i 8:2.

III Kaszubski Turniej tenisa stołowego im. Andrzeja Grubby

1 czerwca 2009 21:46 - Przemysław Łagosz

Oto wyniki III Kaszubskiego turnieju tenisa stołowego im. Andrzeja Grubby: .

Wiktor Nawrocki awansowal na Mistrzotwa Połski w tenisie stołowym

1 czerwca 2009 20:08 - Mirosław Senwicki

Dużym sukcesem zakończył się występ Wiktora Nawrockiego w półfinałach ogólnopolskich turnieju Mini Olympic Games rozegranym w Sianowie. Wiktor reprezentujący barwy Gminnego Klubu Sportowego Sierakowice zajął 3 miejsce i tym samym awans do Mistrzostw Polski.

Tęcza II Nowa Wieś Lęborska w III lidze!

29 maja 2009 21:46 - Edward Nagórski

Do mety dobiegły baraże o grę w III lidze pomorskiej tenisa stołowego. Ostatnią drużyną, która zapewniła sobie grę w przyszłym sezonie w III lidze jest TĘCZA II Nowa Wieś Lęborska.

Srebro tenisistów UKS Szemud

25 maja 2009 10:33 - pzts.pl

Drużyna UKS Szemud wywalczyła wicemistrzostwo Polski podczas rozgrywanego w Krakowie w dniach 22-24 maja Pucharu Polski Młodzików. Mistrzem została ekipa MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie.

Adam Dosz z Szemuda mistrzem Polski

25 maja 2009 10:28 - pzts.pl

Adam Dosz z Uczniowskiego Klubu Sportowego Szemud) zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej młodzików w grach pojedynczych. Adam rozstawiony był z numerem 1 przed zawodami i nie zawiódł oczekiwań.

Tęcza lepsza od Ósemki

13 maja 2009 22:08 - Edward Nagórski

Znaczący sukces odnieśli młodzi pinpongisci TĘCZY II Nowa Wieś Lęborska w meczu barażowym o awans do III ligi. W pierwszym spotkaniu w Chojnicach pokonali miejscowy UKS „ÓSEMKA” I 8:4.

Sukcesy młodych pingpongistów

5 maja 2009 23:13 - Edward Nagórski

Znaczący sukces młodych pomorskich pingpongistów w turniejach półfinałowych o prawo startu w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Pucharu Polski Młodzików. .

Wyniki rundy finałowej IV ligi

20 kwietnia 2009 21:19 - Edward Nagórski

W sobotę 18 kwietnia 2009 w Kmiecinie rozegrano II rundę finałową rozgrywek IV ligi tenisa stołowego. .

Płomień o tenisowym sezonie gminy Puck

1 kwietnia 2009 11:02 -

Waldemar Płomień opowiada o sezonie tenisa stołowego w gminie Puck. Płomień jest inspektorem do spraw sportu Urzędu Gminy Puck.

Deblowe mistrzostwa w Gminie Puck

23 marca 2009 21:49 -

22 marca w sali MOKSiR w Pucku odbyły się Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie stołowym w grach podwójnych kobiet i mężczyzn oraz w grach mieszanych. W zawodach zwyciężali przedstawiciele Strzelna i Starzyna.

Klub Tęcza zagra w finale IV ligi

23 marca 2009 20:57 - Edward Nagórski

Nowa Wieś Lęborska zajmując II miejsce w grupa B zakwalifikowała się do rozgrywek finałowych IV ligi w sezonie 2008/2009. .

Udane starty pomorskiej młodzieży

23 marca 2009 20:49 - Edward Nagórski

W dniach 21-22 marca 2009 r. w Drzonkowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodziczek i młodzików.

Dominacja Władysławowa w turnieju Oldboy Ziemi Puckiej

19 marca 2009 10:43 - Błażej Ceszke

18 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie odbył się XII turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej. .

V Turniej Grand Prix Rumi w tenisie stołowym

17 marca 2009 20:35 - MOSiR Rumia

14 marca w Rumi odbył się V Turniej Klasyfikacyjny Grand Prix Rumi w Tenisie Stołowym. Kilkudziesięciu zawodników rywalizuje w pięci kategoriach.

Turniej dla najlepszych w Gminie Puck

17 marca 2009 19:56 - Błażej Ceszke

15 marca 2009 odbył się w puckiej hali MOKSiR-u turniej, a właściwie turnieje "TOP-12M", "TOP-10K" oraz "TOP-8MŁ". W zawodach wzięli udział najlepsi tenisiści i tenisistki z Gminy Puck.