czwartek, 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek

Wiadomości - tenis stołowy

« 25 26 27 28 29 30 31 32 [ 33 ] › »

TOP 12 Powiatu Puckiego

29 lutego 2004 00:00 -

Dziś odbył się Turniej Tenisa Stołowego „TOP 12” powiatu puckiego. Zawody zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”.

Mistrzowie Zimy

26 lutego 2004 00:00 -

W miejskiej hali sportowo-widowiskowej w Helu odbył się otwarty turniej w tenisie stołowym o miano Mistrza Zimy. Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe wszystkich kategorii.

Nauczyciel też ... ping pongista ;)

12 lutego 2004 00:00 -

Dnia 12 lutego 2004 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzucewie odbyły się pierwsze Mistrzostwa Nauczycieli w Tenisie Stołowym o puchar Starosty. Do turnieju zgłosiło się 15 pań i 16 panów z 8 szkół.

Szwemin na czele

5 stycznia 2004 00:00 -

Komunikat z IV turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym.Turniej przeprowadzony został w Pucku z udziałem 70 uczestników.

Mistrzostwa w tenisie stołowym

28 listopada 2003 00:00 -

Przez dwa dni (24-25.11) w sali ZSP w Pucku rozgrywały się V Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

Miejskie Igrzyska

15 października 2003 00:00 -

W Szkole Podstawowej nr 2 we Władysławowie odbyły sie Miejskie Igrzyska w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Awans do rozgrywek Powiatowych wywalczyli gospodarze.

Puchar Władysławowa

30 marca 2003 00:00 -

W hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbył się Puchar Władysławowa w tenisie stołowym. W zawodach udział wzięli czołowi zawodnicy z terenu powiatu puckiego.