niedziela, 19 maja 2024 Imieniny obchodzą: Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn

Wiadomości - piłka nożna

« 83 84 85 86 [ 87 ] 88 89 90 91 »

Tylko remis GOSRiT Luzino

28 września 2009 15:36 - Piotr Klecha

Po 3 kolejnych zwycięstwach drużyna GOSRiT Luzino tylko zremisował w Sulminie z miejscowym KS 2:2, remisując również do przerwy 1:1. .

Piłkarska Reda

23 września 2009 22:53 - Arkadiusz Janor

Dnia 16 września (środa) na boisku ZSP przez ponad 3 godziny panowało piłkarskie święto, odbył się turniej rocznika 1997 i młodsi. 12 drużyn z Redy oraz gościnnie 2 ekipy z Mostów.

Z Arką bez szans

23 września 2009 17:43 - Olivian

Kolejny mecz i kolejne sześć straconych bramek. Tym razem w Oliwie gościła Arka Gdynia, więc przetrzebiona kontuzjami Olivia od początku była skazana na pożarcie.

Bezcenny remis na szczycie

22 września 2009 15:47 - Olivian

Powoli trzeba się przyzwyczajać, że KS Olivia w rozgrywkach rocznika 1999, to czołowy zespół ligi. Pogromy z zeszłego sezonu, to już przeszłość.

Luzino nadal na czele LLS

21 września 2009 19:51 - Piotr Klecha

Za nami 12 kolejka organizowanej przez Witolda Dąbrowskiego z GOSRiT Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Tempa nie zwalnia lider rozgrywek Luzino.

GKS Drywa Sierakowice - KP Sopot 5:0

21 września 2009 14:32 - GKS Sierakowice

Mecz VI kolejki o mistrzostwo V ligi rozpoczął się minutą ciszy, w ten sposób piłkarze oraz kibice uczcili pamięć zmarłego ojca bramkarza Sierki Krzysztofa Wiśniewskiego. Redakcja serwisu we własnym imieniu, Zarządu Klubu oraz kibiców składa wyrazy współczucia Krzyśkowi oraz Jego rodzinie.

Piast Człuchów - Pogoń Lębork 0:0

21 września 2009 14:17 - Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl

Podziałem punktów zakończył się pojedynek pomiędzy Piastem Pogonią. Mecz w Człuchowie wzbudził duże zainteresowanie widzów, których ponad 300 odwiedziło stadion.

"Firmowy" turniej w Gościcinie

21 września 2009 14:12 - Wojciech Kuziel

19. września na "Orliku" przy Szkole Podstawowej w Gościcinie odbył się turniej piłkarski dla pracowników firm powiatu wejherowskiego.

Sokół Bożepole - Norda Karwia 1:1

21 września 2009 13:58 - Kamil Krampa

W meczu IV kolejki A-klasy GKS Sokół zremisował z Nordą Karwia 1-1. Remis w ostatniej minucie uratował kapitalnym strzałem z 16 metrów niezawodny Michał Gruba.

Najniższy wymiar kary

20 września 2009 23:06 - Piotr Klecha

Sromotnej porażki doznali zawodnicy V ligowego Chrobrego Charbrowo, którzy na boisku w Pęplinie przegrali z miejscowym Koralem 4:1, przegrywając również do przerwy 1:0.Chrobry zagrał w Pęplinie osłabiony brakiem Dzazgowskiego Marcina oraz Dawida Stefańskiego.

Start Mrzezino - Korona Żelistrzewo 3:1

20 września 2009 15:00 -

W derbach Gminy Puck w lidze okręgowej, do których doszło 19 września miejscowy

MZKS Hel w PomZPN

20 września 2009 11:34 - Piotr Radtke

Miejski Zjednoczony Klub Sportowy Hel w dalszym etapie swojej działalności, jako Klub posiadający sekcję piłki nożnej kierowaną przez Kierownika Sekcji MZKS HEL Pana Wiesława Wójcika, zostanie włączony w struktury Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. .

Lotos Kolejarz Gdańsk - MZKS Hel

20 września 2009 11:31 - Piotr Radtke

W niedzielę 13 września o godz. 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gdańsku-Orunia  rozegrany został rewanżowy, towarzyski mecz piłki nożnej Lotos Kolejarz Gdańsk - MZKS Hel.

Oświadczenie Arki Gdynia

16 września 2009 15:17 - arka.gdynia.pl

Klub Arka Gdynia SSA oświadcza, że na spotkaniu w dniu dzisiejszym z Zarządem i Radą Nadzorczą zawodnik Grzegorz Niciński poinformował o swojej decyzji dotyczącej zakończenia kariery piłkarskiej w Arce Gdynia. .

Pogoń Lębork - Karol Pęplino 2:1

14 września 2009 22:55 - Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl

Powoli zaczynamy się przyzwyczajać do takiego scenariusza spotkań z udziałem naszej drużyny, gdyż Pogoń po raz piąty wygrywa mecz i czwarty wynikiem 2-1, po golu w ostatnich minutach. Nie mamy nic przeciwko kontynuowaniu tej tradycji w kolejnych meczach.

Wieści z Arki

14 września 2009 22:51 - Tomasz Rybiński

Stojko Sakaliev, trenujący z Arką od ponad tygodnia, po pozytywnym przejściu  testów medycznych od wczoraj jest oficjalnie zawodnikiem Arki Gdynia! .

Chrobry Charbrowo - Bytovia II Bytów 4:0

14 września 2009 21:51 - Piotr Klecha

Wysokim zwycięstwem Chrobrego Charbrowo 4:0 zakończył się mecz o mistrzostwo V ligi z rezerwami Bytovi. Mimo, że w 15 minucie prowadzenie objęli gospodarze ,kiedy znakomite prostopadłe podanie od Marcina Krzyżanowskiego na bramkę strzałem z 10 metrów zamienił Piotr Kwidziński, to pierwsza połowa nie zapowiadała tak okazałego zwycięstwa.

Pogrom w Sulminie

14 września 2009 19:42 - Olivian

Kolejny mecz zawodnicy Olivii rozegrali na wyjeździe i przeciwnikom z KS Sulmin strzelili aż 12 bramek! Mecz w Sulminie od początku ułożył się po myśli drużyny gości. Oliwianie od pierwszej minuty narzucili swój styl gry i zdominowali zdecydowanie obraz gry.

Stolem Gniewino - Sokół Bożepole 1:1

14 września 2009 19:34 - Kamil Krampa

W 3. kolejce A-klasy GKS Sokół zremisował na wyjeździe ze Stolemem Gniewino 1-1 (0-0).

Sokół Bożepole - Atlas Goręczyno 9:0

10 września 2009 15:26 - Kamil Krampa/sokolbozepole.pl

W zaległym meczu I kolejki Ligi Juniorów C1 Sokół Bożepole pokonał Atlas Goręczyno 9-0. W całym meczu Sokół był zdecydowanie lepszy od Atlasu Goręczyno, który debiutuje w tej kategorii wiekowej.