niedziela, 19 maja 2024 Imieniny obchodzą: Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn

Wiadomości - piłka nożna

« 81 82 83 84 [ 85 ] 86 87 88 89 »

Olivia - Jedynka Reda 1:0

22 października 2009 15:44 - Olivian

Mecze biało-czarnych z Jedynką Reda należą z pewnością do klasyki gatunku w rozgrywkach Pomorskiej Ligi Juniorów rocznika 1995. Drużyna z Redy przez kilka lat była bezkonkurencyjna na Pomorzu.

III Edycja Ligi Halowej w Luiznie

22 października 2009 15:35 - Michał Warzecha

Trwaja zapisy do III Edycji Ligi Halowej w Luiznie. Data rozpoczecia -22 listopada w godzinach od 17-21.

Kaszub Cup

Kaszub Cup
22 października 2009 15:27 - Piotr Klecha

Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki  Luzino oraz Kaszubskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne w Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT w Luzinie organizuję cykl Ogólnopolskich Turniejów Kaszub Cup dla młodzieżowych klubów piłkarskich. .

Auto-Complex wygrywa

21 października 2009 21:45 - Mateusz Wroński

Zespół Auto-Complexu Przodkowo grający w I lidze futsalu (gr.II) rozegrał kolejne mecze.

Turniej Halowej Piłki Nożnej dla klas gimnazjum i liceum w Helu

19 października 2009 21:10 - Norbert Górski

Dnia 15 października w Zespole Szkól Ogólnokształcących w Helu odbył się turniej Halowej Piłki Nożnej dla klas gimnazjum i liceum. W turnieju piłkarskim startowało 7 drużyn.

Jantar Ustka - Chrobry Charbrowo 2:1

19 października 2009 20:18 - Piotr Klecha

Bliscy sprawienia niespodzianki byli zawodnicy V-ligowego Chrobrego Charbrowo, którzy przegrali na boisku niepokonanego lidera rozgrywek Jantara Ustka 2:1, wygrywając do przerwy 1:0.Pierwsza połowa spotkania niespodziewanie toczyła się pod dyktando gości, którzy w 15 minucie wyszli na prowadzenie.

Polonia Gdańsk - GKS Sierakowice 2:2

19 października 2009 19:39 - GKS Sierakowice

Jeden punkt z trudnego terenu w Gdańsku przywieźli podopieczni Andrzeja Goleckiego. W sobotnim meczu dziesiątej kolejki V-tej ligi zremisowali 2:2 z Polonią Gdańsk.

Gryf Wejherowo - GOSRiT Luzino 1:7

19 października 2009 19:37 - Piotr Klecha

Wysokim zwycięstwem zakończył się pojedynek występującej w rozgrywkach JD1 drużyny GOSRiT Luzino, która pokonała w Wejherowie miejscowy Gryf aż 7:1. Dzięki temu zwycięstwu nasz zespół na jedną kolejką przed zakończeniem rundy jesiennej ma szanse zostać liderem rozgrywek.

Drużyna nie do zatrzymania

19 października 2009 19:36 - Piotr Klecha

Za nami 16 kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Na czele rozgrywek organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki jest niepokonane Luzino, które pewnie zmierza do zwycięstwa w całych rozgrywkach.

Ważne zwycięstwo

15 października 2009 21:39 - Olivian

Kolejne ważne spotkanie dla końcowego układu tabeli w rundzie jesiennej rozegrali zawodnicy rocznika 1995 KS Olivia. Po dobrym meczu biało-czarni, pokonali w Rumi miejscowego Orkana 4:1.

Zapraszamy na Kaszub Cup 2009/2010

15 października 2009 14:41 - Karol Złonkiewicz

Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne oraz GOSRiT Luzino serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na Halowy Turniej Piłki Nożnej KASZUB CUP 2009/2010. Turniej odbędzie się w sobotę 24 października 2009 roku, w Hali Widowiskowo–Sportowa GOSRiT 84-242 Luzino ul.

Zgłoś się do Kartuskiej Halowej Ligi PN

13 października 2009 10:46 - Jarosław Kulaszewicz

Zarząd KSS Sokół zaprasza do udziału w rozgrywkach XX edycji Kartuskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn odbędzie sie 30 października 2009 o godz.

Grunke Somonino - GOSRiT Luzino 0:5

13 października 2009 10:26 - Piotr Klecha

Po meczu trener GOSRiT Luzino Tomasz Joryn powiedział:.

Pogoń Lębork - Jantar Ustka 0:1

13 października 2009 10:22 - Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl

W meczu na szczycie Słupskiej Klasy Okręgowej lider wygrał na boisku wicelidera po trafieniu za trzy punkty Mateusza Tomasa w 53 minucie. Jantar umocnił się na pierwszej pozycji z kompletem punktów a Pogoń przegrała pierwszy mecz w sezonie.

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Arka Gdynia SI 1:2

13 października 2009 10:17 - Janusz Pomorski/pogon.lebork.pl

Na grę drużyny „Arki” było miło popatrzeć, jak na tak młody zespół chłopcy grali bardzo składnie, szybko i wykazywali się dużymi umiejętnościami techniczno – taktycznymi. Natomiast naszym juniorom zabrakło świeżości.

Chrobry Charbrowo - Granit Koczała 2:1

13 października 2009 09:59 - Piotr Klecha

W spotkaniu 9 kolejki V ligi słupskiej po dramatycznym meczu Chrobry Charbrowo na własnym stadionie pokonał Granit Koczała 2:1, remisując do przerwy 1:1.Od  początku spotkania przewaga należała do gospodarzy, ale nie wiele z niej wynikało.

SP Kębłowo mistrzem gminy

13 października 2009 09:56 - Piotr Klecha

W Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT w Luzinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Luzino szkół podstawowych w halową piłkę nożną. Turniej ten był również eliminacjami do rozgrywek powiatowych w Mistrzostwach Szkół Wiejskich.

Kolejne zwycięstwo Luzina

12 października 2009 20:46 - Piotr Klecha

Za nami 15 kolejka organizowanej przez GOSRiT Luzino, Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Pewnie do zwycięstwa w tych rozgrywkach zmierza niepokonany zespół Luzino, który tym razem pokonał na własnym boisku Sychowo 6:0.

IV Vigo Street Soccer

12 października 2009 20:41 - Konrad Wargin

9 października odbył się czwarty z siedmiu zaplanowanych turniejów z cyklu Vigo Street Soccer dla kategorii OPEN. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Redzie, oraz ZSP Reda.

GOSRiT Luzino - Cisowa Gdynia 5:2

12 października 2009 20:38 - Piotr Klecha

Występująca w rozgrywkach ligowych i mistrzostwo JD1 drużyna GOSRiT Luzino pokonała na własnym stadionie zespół Cisowa Gdynia 5:2, wygrywając do przerwy 2:0. Bramki dla podopiecznych trenera Sylwestra Piątka zdobyli: Cedrowski Karol 2, Henning Szymon, Dampc Krystian, Stenka Robert.