sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina

Wiadomości - tenis stołowy

« 25 26 27 28 29 [ 30 ] 31 32 33 »

Podwójne uderzenie - wyniki debla

7 kwietnia 2006 15:04 -

Podajemy wyniki z turnieju tenisa stołowego w grach podwójnych w kategorii OldboyZiemi Puckiej. Turniej przeprowadzony zostałÂ 29 marca w sali Zespołu Szkół w Starzyniepodczas podsumowania turniejów klasyfikacyjnych w sezonie 2005/2006.

III Edycja Helskiej Ligi w Tenisie Stołowym

4 kwietnia 2006 23:09 -

W dniu 2 kwietnia 2006 r. na Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej  odbył się kolejny turniej w ramach  III Edycji Helskiej Ligi w Tenisa Stołowego.

Niezły debel

28 marca 2006 22:32 -

26 marca rozegrano Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie stołowym w grach deblowych kobiet i mężczyzn. Turniej mężczyzn z udziałem 16 parprzeprowadzony został systemem „do dwóch przegranych”.

Trzecie miejsce strażaków

27 marca 2006 01:58 -

W dniach 23 i 24 marca odbyły się wojewódzkie mistrzostwa Straży Pożarnej w tenisie stołowym .W zawodach wystartowało 8 drużyn.

Młodzieżowy tenis w Gminie Puck

22 marca 2006 23:40 -

9 marca w hali sportowej w Pucku przeprowadzony został IV Turnieju Klasyfikacyjny w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjalnych GMINY PUCK. Turniej zorganizował Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

TOP 12 Mężczyzn i TOP 8 Kobiet

17 marca 2006 23:11 -

W piątek 17 marca odbył się "TOP - 12" mężczyzn i "TOP - 8" kobiet w tenisie stołowym (Gmina Puck) oraz zostały podsumowane turnieje kwalifikacyjne w kategorii mężczyzn. Zawodnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

Samorządowe mistrzostwa w tenisie

17 marca 2006 11:55 -

W dniu 15 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie z udziałem 5 reprezentacji rozegrano II Samorządowe Mistrzostwa Powiatu Puckiego w tenisie stołowym o puchar Starosty. Każda reprezentacja zgodnie z regulaminem wystąpiła w składzie 3 osobowym w tym obowiązkowo kobieta.

Turniej tenisa dla pierwszaków

15 marca 2006 21:49 -

Dnia 9 marca w Zespole Szkół Nr 1 we Władysławowie został rozegrany turniej tenisa stołowego klas pierwszych gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 7 zawodników, którzy przechodząc przez eliminacje rozgrywane od IX 2005 do I 2006 zakwalifikowali się do ostatniego finałowego turnieju tenisa stołowego.

Wyniki oldbojów

9 marca 2006 13:43 -

Wyniki jedenastego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii Oldboy ziemi puckiej na sezon 2005/06. Turniej przeprowadzony został 8 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Podsumowanie Turniejów Tenisa

7 marca 2006 16:08 -

W ostatnią niedziele odbył sie ostatni juz turniej klasyfikacyjny tenisa stolowego gminy puck. Zwyciężył Stanisław Poppel przed Krzysztofem Szweminem i Hieronimem Korhals.

Zwycięstwo Alicji Szopy

6 marca 2006 10:04 -

Alicja Szopa zwyciężyła w ostatnim turnieju klasyfikacyjnym tenisa stołowego gminy Puck. W ten sposób postawiła kropkę nad przysłowiowym ''i" wygrywając całą gminną ligę.

Powtórzony turniej oldbojów

2 marca 2006 18:45 -

W dniu 1 marca w sali Zespołu Szkół w Starzynie powtórzono przerwany w ubiegłym tygodniu turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii oldbojów. Przypomnijmy, że powodem przerwania zawodów była niespodziewana śmierć jednego z uczestników - Zenona Jakubowskiego.

VI turniej tenisa

27 lutego 2006 19:29 -

W Pucku na hali MOKSiR-u w dniu 26 lutego odbył się VI turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym Gminy Puck przeprowadzony przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów.

Volfram W-wo - UKS Łeba 5:8

23 lutego 2006 21:07 -

Turniej nauczycieli

23 lutego 2006 11:00 -

Wczoraj odbył się III Turniej w Tenisa Stołowego Nauczycieli Powiatu Puckiego o Puchar  Starosty. Turniej odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzucewie.

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

13 lutego 2006 23:12 -

W dniu 12 lutego 2006 w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.

Piąty turniej w tenisie stołowym

6 lutego 2006 10:59 -

4 lutego w hali puckiego MOKSiR-u odbył się V Turniej Klasyfikacyjny w Tenie Stołowym Gminy Puck. Organizatorem cyklu turniejów jest Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

IV Turniej Gminy Puck

30 stycznia 2006 06:14 -

W niedziele 29 stycznia odbył sie IV turniej tenisa stołowego Gminy Puck. W turniejach sklasyfikowano 53 zawodników.

Start Wejherowo - Volfram W-wo 8:1

28 stycznia 2006 13:24 -

Tenisiści stołowi Volframu Władysławowo przegrali na wyjeżdzie z ISS start Wejcherowo 8:1. Był to najgorszy mecz naszej drużyny od początku rozgrywek.

Kobiety przy stołach

27 stycznia 2006 11:07 -

W dniu 24.01 w Rzucewie został przeprowadzony IV turniej tenisa stołowego kobiet.