sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina

Wiadomości - siatkówka

« 55 56 57 58 [ 59 ] 60 61 62 63 »

Inauguracja ligii juniorów

17 października 2004 00:00 -

W swoim pierwszym spotkaniu w nowym sezonie juniorzy Koraba Puck pewnie pokonali KATS Alpat Gdynia 3:0 (-14,-15,-17). Gdyńscy siatkarze w żadnym secie nie potrafili nawiązać walki z lepszymi pod kazdym względem siatkarzami z Pucka.

Wygrana kadetów Koraba

12 października 2004 20:11 -

Kadeci Koraba Puck bez żadnych problemów wygrali ze swoimi rówieśnikami z Lęborka 3:0 (-12,-12,-17). Dwa pierwsze sety były wyraźnie prowadzone pod dyktando gospodarzy, natomiast w trzecim secie gra była wyrównana do stanu 15:15, lecz wtedy gospodarze spręzyli się i wygrali seta do 17.

Korab Cup 2004

22 września 2004 00:00 -

W miniony weekend na puckiej Hali MOSiR został rozegrany Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Korab Cup. W kategorii kadetów wygrali goście z Kaliningradu, natomiast w starszej kategorii wygrała Budowlanka Poznań.

Wyniki Korab Cup

17 września 2004 20:47 -

15 września 2004 00:00 -

Najbliższy weekend będzie nie lada gratką dla miłośników młodzieżowego sportu w powiecie puckim. Powody są dwa: Wcześniej już zapowiadany turniej koszykówki kadetek  o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 Międzynarodowy Turniej Kadetów i Juniorów Korab Cup Pierwszy powód został już opisany, więc teraz pora na ten drugi.

Beach Ball Tour 2004 - Jurata

3 sierpnia 2004 00:00 -

Na plaży w Juracie podczas ostatniego weekendu mogliśmy obserwować w akcji najlepszych zawodników walczących o Mistrzostwo Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn (Beach Ball Tour 2004). Spośród wielu par walczących w turnieju najlepszy okazał się duet, w którym występuje zawodnik pochodzący z Pucka.

Plażówka na Helu

31 lipca 2004 00:00 -

Dzisiaj przy rewelacyjnych warunkach atmosferycznych (chyba 30 stopni w cieniu ;) ) odbył się IV Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Na plażę bałtycką przybyło 7 drużyn.

Fatalny turniej Koraba

29 lipca 2004 00:00 -

W dniach 26-28 lipca w Olsztynie odbył się turniej poprzedzający II Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Stawką turnieju były bilety na wszystkie mecze memoriału odbywające się w Olsztynie na hali Urania.

Ostatki plażowe

24 lipca 2004 00:00 -

Para puckiego Koraba Daniel Lenc / Marcin Konkel zajęła V miejsce w finałach Mistrzostw Polski Kadetów, które odbyły się w dniach 21-22 lipca 2004r. w Gubinie.

Plażówka w Pucku

Bez większych niespodzianek i przy 'średniej' pogodzie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Pucka w Siatkówce Plażowej. Do turnieju zgłosiło się 18 par.

Festyn w Darłówku

8 lipca 2004 22:45 -

W Darłówku w dniach 4-8 lipca odbył się V Jubileuszowy Międzynarodowy Festyn o Puchar Bałtyku Dzieci i Młodzieży w Siatkówce Plażowej. W turnieju tym udział wzięły trzy pary z Puckiego Koraba: Szymon Nadolny/Artur Szmidtka , Marcin Konkel/Daniel Lenc (obydwie pary zagrały w kategoriach kadeta i juniora) oraz para Piotr Elwart/Artur Mikołejko, która zagrała tylko w kategorii juniora.

Turniej w Starogardzie

28 czerwca 2004 00:00 -

W miniony weekend w Starogardzie Gdańskim odbył się międzynarodowy turniej siatkarski dla chłopców i dziewczyn. W tej pierwszej kategorii wystąpiła przyszłoroczna drużyna kadecka Koraba Puck, czyli rocznik 1988 i młodsi.

Półfinałowa plażówka po raz drugi

27 czerwca 2004 00:00 -

W minioną sobotę na puckiej plaży odbył się po raz drugi w tym roku Półfinał Mistrzostw Polski w sitkówce plażowej. Tydzień temu zmagali się kadeci, w tym tygodniu przyszedł czas na juniorów.

Półfinał juniorów

26 czerwca 2004 00:57 -

Już dziś od godziny 1000 zapraszamy na pucką plaże, na PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ. W turnieju tym nie zabraknie pary z Pucka Mikołaja Sarneckiego i Artura Mikołejko.

Gimnazja na plaży

24 czerwca 2004 00:06 -

Na plaży w Pucku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Puckiego Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów w siatkówce plażowej.Tym razem w przeciwieństwie do zeszłego tygodnia pogoda była idealna do uprawiania tego właśnie sportu.

PÓŁFINAŁOWA PLAŻÓWKA

20 czerwca 2004 00:00 -

W minioną sobotę na puckiej plaży odbył się Półfinałowy Turniej Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej. Do Pucka przyjechało łącznie 12 par ze Świnoujścia, Piły, Gdańska, Torunia no i oczywiście nie zabrakło puckich par.

Półfinał kadetów

19 czerwca 2004 00:23 -

Już dziś na puckiej plaży odbędzie się PÓŁFINAŁOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KADETÓW. W Pucku pojawią się najlepsze pary z województwa ZachodnioPomorskiego, Kujawsko-pomorskiego, Wilekopolski no i oczywiście województwa pomorskiego.

Plażówka szkół ponadgimnazjalnych

16 czerwca 2004 00:00 -

W miniony wtorek odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ. W turnieju wzięły udział drużyny ze szkół : ZSP Puck, ZSO Puck, ZSP Rzucewo, ZS Nr 1 Władysławowo.

Mikołejko i Sarnecki mistrzami

8 czerwca 2004 01:18 -

W rozegranych w minoną niedzielę mistrzostwach województwa pomorskiego juniorów w siatkówce plażowej para Koraba Puck w składzie Artur Mikołejko i Mikołaj Sarnecki zdobyli złoty medal zostającym tym samym Mistrzami Woj. Pomorskiego.

Plażówka kadetów

5 czerwca 2004 00:00 -

W dniu dzisiejszym na plaży w Gdańsku Brzeźnie odbyły się Finały Województwa w siatkówkę plażową kadetów. W turnieju tym udział wzięły cztery pary z puckiego Koraba.