poniedziałek, 20 maja 2024 Imieniny obchodzą: Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa

Wiadomości

Wyniki IX Syberiady

1 marca 2004 18:56 -

Wyniki IX turnieju piłki siatkowej ziemi puckiej: I liga 1. ABC Strzelno 3 7:2 2.

Nasi w przełajach

1 marca 2004 16:08 -

29 lutego w Skórczu odbyły się XXXIX Ogólnopolskie Biegi Przełajowe, które były zarazem Mistrzostwami Województwa Pomorskiego. W zawodach tych wzięło udział aż 9 zawodników z naszego powiatu.

Juniorzy za burtą

1 marca 2004 00:00 -

W ten weekend w Poznaniu odbył się ćwierćfinałowy turniej mistrzostw Polski juniorów z udziałem Koraba Puck . Obok siatkarzy z Pucka w turnieju zagrały drużyny Budowlanki Poznań, Maratonu Świnoujście oraz Chemika Bydgoszcz.

Kaszubia - Norda 3:2

29 lutego 2004 19:01 -

Piłkarze Kaszubii Starzyno pokonali w meczu sparingowym Nordę Karwia 3:2. Strzelcy bramek dla Kaszubii: Krzysztof Chmiel 2, Michał Walkusz 1.

Start pokonał Pogoń

29 lutego 2004 08:15 -

Piłkarze Startu Mrzezino wygrali sparing z IV-ligową Pogonią Lębork 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 70 min Tomasz Nowacki.

TOP 12 Powiatu Puckiego

29 lutego 2004 00:00 -

Dziś odbył się Turniej Tenisa Stołowego „TOP 12” powiatu puckiego. Zawody zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”.

Puchar Dyrektora OPO

Tradycyjnie na koniec ferii we Władysławowie rozegrany został Puchar Dyrektora Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie w pływaniu. Z roku na rok na zawody przybywa coraz więcej dzieci i młodzieży oraz kibiców.

Gryf pokonał Kaszuby

28 lutego 2004 19:38 -

Zatoka lepsza od Iskry

28 lutego 2004 19:11 -

Piłkarze Zatoki Puck pokonali w meczu sparingowym Iskrę Połczyno 7:3. Bramki dla pucczan strzelali: Zbigniew Lengiewicz 4, Leszek Podlaszewski, Andrzej Rosalewski i jeden z juniorów.

MKS pokonał Holendra

28 lutego 2004 18:03 -

Nagroda z niespodzianką

28 lutego 2004 00:00 -

Dzisiaj w hurtowni artykułów chemicznych ABC z Władysławowa odbyło się wręczenie kolejnej nagrody dla laureata konkursu Super KIBOL. Zwycięzca ostatniej edycji Skwiot odebrał z rąk przedstawiciela firmy ABC wspaniałą piłkę oraz.

Finał siatkarskich trójek

27 lutego 2004 21:31 -

Dzisiaj w Pucku odbyły sie finały turnieju siatkarskich trójek. W zeszłym tygodniu we wtorek odbyły się eliminacje w 2 grupach, z których została wyłoniona najlepsza siódemka.

Pod dwoma adresami

27 lutego 2004 09:13 -

Teraz - po wyjaśnieniu sprawy z of.pl - nasz portal funkcjonuje pod dwoma adresami.

Rozgromili Sokoła

26 lutego 2004 18:47 -

Piłkarze Startu Mrzezino rozgromili na własnym boisku drużynę B-klasowego Sokoła Bożepole Wielkie 10:0. Bramki: Nowacki 6, Lietzau 2, Pieper 1, Hildebrandt 1.

Powrót Sinkiewicza?

26 lutego 2004 17:39 -

Działacze Kaszub Połchowo liczą na grę Mariusza Sinkiewicza. Zawodnik ten przed kilkoma laty wyjechał do Wielkiej Brytanii.

Mistrzowie Zimy

26 lutego 2004 00:00 -

W miejskiej hali sportowo-widowiskowej w Helu odbył się otwarty turniej w tenisie stołowym o miano Mistrza Zimy. Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe wszystkich kategorii.

Kręglarze na mistrzostwa

25 lutego 2004 20:04 -

W piątek kręglarze KS Zatoka Puck wyjeżdżają do Gdańska wziąć udział w mistrzostwach okręgu pomorskiego. Zawody są jednocześnie eliminacjami do mistrzostw Polski.

Trenuj kick-boxing

24 lutego 2004 16:01 -

Klub Kick-Boxingu ?MAXIMUS? w Helu zaprasza na zajęcia we wtorki i czwartki: - godz. 17-18 grupa do lat 13 ? zajęcia rekreacyjne - godz.

Zacięte mecze tenisowe

24 lutego 2004 00:00 -

W miejskiej hali sportowo-widowiskowej w Helu odbyła się druga edycja Otwartego Turnieju Deblowego w Tenisie Ziemnym. W imprezie wystartowało 10 par.

Dobre występy helan

W Gdańsku odbyły się eliminacje do mistrzostw Polski seniorów w Kick-Boxingu w formule semi-contact. Semi-contact jest to walka sportowa, przerywana po każdym trafieniu.