sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot

Wiadomości - piłka nożna

Półfinał w nogę

24 maja 2004 00:00 -

18 maja na Gminnym Boisku Sportowym w Żelistrzewie odbył się Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej „11 osobowej”. Na miejsce zawodów przyjechały 3 drużyny, które grały między sobą systemem „każdy z każdym”, 2 x 20 minut, zgodnie z przepisami PZPN i regulaminem POSM w Pucku.

Żelistrzewo w półfinale

19 maja 2004 14:00 -

W Półfinałach Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce nożnej nasz powiat będzie reprezentować zespół Gimnazjum z Żelistrzewa, która w powiatowych eliminacjach okazała się najlepsza spośród 7 startujących. A oto kolejność : 1.

Coca Cola Cup decydujące starcie

19 maja 2004 00:00 -

Z mieszanymi uczuciami wracali po wczorajszym finale wojewódzkim turnieju Coca Cola Cup 2004 piłkarze z władysławowskiego gimnazjum. Z jednej strony miejsce 5-8 w województwie można uznać za sukces, z drugiej żal straconej szansy na medal.

Tuż, tuż koniec rozgrywek

17 maja 2004 00:00 -

Jeszcze zaledwie pięć meczy czeka piłkarzy naszej A-klasy. Cześć zespołów już jednak pauzowało bądź też otrzymało walkower za mecz z Iskrą Szemud.

Zatoka - Relaks 1:0

16 maja 2004 01:43 -

Holender przegrał w ostatniej minucie

16 maja 2004 00:00 -

Juniorzy Holendra Władysławowo zostali pokonani wczoraj na własnej murawie przez Orkana Rumia 1:2 (1:1). Przez większą część spotkania był remis, dopiero ostatnie minuty zadecydowały o wygranej drużyny gości.

Puma z Iskierką

Dziś na boisku w Darzlubiu został rozegrany mecz ligii gminej pomiędzy Pumą Darzlubie a Iskrą Połczyno. Początek meczu należał do gości, którzy starali się szybko strzelić bramkę.

Zgubione punkty na Oksywiu

15 maja 2004 00:00 -

A-klasowi piłkarze rezerw Kaszub Połchowo przegrali w meczu wyjazdowym 0:3 z Orkanem Gdynia. Mecz był ewidentnie do wygrania.

11 maja 2004 00:00 -

W niedzielę odbył się mecz pomiędzy ABC Sokół Strzelno a Pumą Darzlubie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Kolejka z niejedną niespodzianką

10 maja 2004 00:00 -

W miniony weekend odbyły się cztery spotkania w ramach rozgrywek A-klasy. Jak co tydzień pucki futbol przyniósł sporo niespodzianek, a co za tym idzie ogromne emocje wśród piłkarzy, którzy do samego końca walczyć będą o utrzymanie bądź o awans.

Start - Orkan G. 8:0

9 maja 2004 15:49 -

Piłkarze Startu Mrzezino rozgromili Orkana Gdynia 8:0. Mecz mógł nawet skończyć sie wynikiem dwucyfrowym lecz piłkarze lidera A-klasy podkoniec spotkania sie rozluźnili i nie atakowali z takim polotem jak w pierwszej połowie.

Super snajper

9 maja 2004 00:00 -

Dziś na stadionie w Pucku odbył się ligowy mecz pomiędzy Iskrą Połczyno a zespołem Jastrząb Domatowo. Pierwsza połowa to wyraźna dominacja Połczynian na boisku i to oni jako pierwsi zaczęli strzelać gole.

Bez bramki, ale z punktem

Udało się jedynie bezbramkowo zremisować Kaszubom Połchowo na wyjeździe z Orlętami Reda, lecz do strzelenia bramek nie brakowało sytuacji. Przez większą część spotkania dominowali gospodarze, ale jak zwykle gdy się ładnie gra, to zapomina się o strzelaniu.

Hiszpania zdobyła puchar

4 maja 2004 00:00 -

Tradycyjnie pierwszego maja na boisku Ośrodka Przygotowań Olimpijskich ‘Cetniewo’ we Władysławowie rozgrywany był turniej ‘dzikich drużyn piłki nożnej. W tym roku zespoły walczyły o Puchar Państw Unii, który symbolizował przynależność naszego kraju do wspólnoty europejskiej.

Iskra - Sokół 3:1

3 maja 2004 12:49 -

Dziś na boisku w Darzlubiu rozegrano mecz ligii gminej pomiędzy Iskrą Połczyno a zespołem ABC Sokołem Strzelno. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Połczynian i to oni pierwsi trafili do bramki przeciwnika.

Korona wraca z punktami

3 maja 2004 00:00 -

W meczu wyjazdowym Korona Żelistrzewo pokonała piłkarzy Orkana Gdynia aż 5:1 (3:0). Goście zapewnili sobie trzy punkty już w pierwszej połowie meczu.

Szybka kontra po przerwie

Piłkarze Holendra Władysławowo mimo początkowej przewagi bramkowej przegrali dziś w meczu wyjazdowym z Arką Gdynia 2:3 (2:1). W pierwszej części spotkania po bramkach Michała Renusza i Michała Pawliny prowadził zespół gości.

Bałtyk - Kaszuby 3:1

30 kwietnia 2004 19:41 -

Piłkarze IV-ligowych Kaszub Połchowo nie podtrzymali swojej dobrej passy i przegrali wyjazdowe spotkanie z Bałtykiem Gdynia 1:3.Jedyną bramkę dla Kaszub zdobył z rzutu karnego Piotr Fera.