poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
26-10-2011 16:16, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1215 razy

II turniej Grand Prix Luzina w tenisie stołowym

W niedzielę 22 października na Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie odbył się II turniej Grand Prix Luzina w tenisie stołowym o puchar Wójta Gminy Luzino.. W rozgrywkach organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki oraz Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach: mężczyźni open oraz kobiety open.

W kategorii mężczyzn zwyciężył Franciszek Kutyła z Gdyni, który po raz pierwszy brał udział w turnieju. Drugie miejsce zajął Waldemar Michnowski z Gdyni, a trzecie miejsce - Mieczysław Frank z Wierzchucina. W kategorii kobiet zadebiutowały dwie nowe zawodniczki: Julia Lange z Bolszewa oraz Monika Pielowska z Luzina. Turniej dziewcząt po raz drugi wygrała Alicja Bieszk z Szemuda, drugie miejsce zajęła Magda Płotka, a trzecie - Katarzyna Płotka.