piątek, 3 maja 2024 Imieniny obchodzą: Mariola, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander
17-06-2011 11:25, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 940 razy

Udany start zawodników LKS Ziemi Puckiej w Mistrzostwach Polski LZS

Podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych przeprowadzonych w Słubicach wynikiem 47,96 m tytuł mistrzowski w rzucie dyskiem wywalczył Marcin Darga z Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej. Ten sam zawodnik zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą z wynikiem 15,36 m.

Uzyskaniem rekordów życiowych w Słubicach zakończył się start innych zawodników. Radosław Lademan w biegu na 100 m zajął IV miejsce z wynikiem 11,16 s a w biegu na 200 m był VIII z wynikiem 22,74 s. Tomasz Mudlaff w biegu na 100 m był IX z wynikiem 11,25 s natomiast w biegu na 200 m zajął V miejsce z wynikiem 22,60 s. Jagoda Mislisz dwukrotnie poprawiała rekordy życiowe w biegu na 200 m - 27,23 s oraz na 400 m - 62,45 s. Również dwukrotnie wyniki lepsze od swoich rekordów uzyskał Paweł Szewczyk w biegu na 100 m - 11,89 s oraz na 200 m - 24,72 s.

Aktualnie zawodnicy LKS Ziemi Puckiej uczestniczą w cyklu imprez rozgrywanych na terenie całego kraju a wliczanych do klasyfikacji I ligi.

Żródło: Waldemar Płomień