czwartek, 2 maja 2024 Imieniny obchodzą: Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty
16-02-2011 11:06, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1070 razy

I turniej Grand Prix 2011 Luzina w Tenisie Stołowym

Dnia 12 lutego na Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbył się I turniej z cyklu Grand Prix 2011 Luzina w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Luzino, Pana Jarosława Wejera.

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W zawodach wzięło udział 36 zawodników i zawodniczek z takich miejscowości jak: Luzino, Robakowo, Kębłowo, Połchowo, Rzucewo, Smolno, Nowa Wieś Lęborska, Wierzchucino, Sychowo, Wejherowo, Gdynia i Lębork.

Rywalizacja zaczęła się o godzinie 10 rano a pełne emocji rozgrywki wyłoniły liderów generalnej klasyfikacji po pierwszym turnieju. W kategorii mężczyzn czołowe miejsca zajęli: I miejsce - Marek Rybaczek (Lębork), II miejsce - Mateusz Lange (Wejherowo), który po zaciętym pojedynku wygrał 3:2 z Waldemarem Płotka (Luzino), który zajął tym samym miejsce III. W kategorii kobiet znacząco dominowała Katarzyna Hildebrandt (Smolno), miejsce II należało do Kamili Zielińskiej (Połchowo) a miejsce III do Natalii Borkowskiej (Rzucewo).

Żródło: Robert Płotka

• 3
Kasia[niezalogowany-83.238.44.165] 2011-02-16 11:46:25
Dziekuje za zaproszenie panie Robercie:)Turniej był naprawde udany.Fajnie było u was zagrac.Pozdrawiam...