piątek, 17 maja 2024 Imieniny obchodzą: Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor
09-09-2010 13:54, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 907 razy

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Okręgu Młodzików

W Gdańsku, w minioną sobotę 4 września rozegrano Lekkoatletyczne Mistrzostwa Okręgu Młodzików..

Zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej wywalczyli 4 pozycje medalowe oraz 4 osoby znalazły się w ścisłych finałach.

Lademann Radosław, uczeń gimnazjum w Darżlubiu, zdobył dwa złote medale: w biegu na 100 m z wyn. 11,58 s oraz w biegu na 300 m z wyn. 36,81 s.

Sztafeta 4x100 m dziewcząt w składzie: Lademann Daria, Dettlaff Małgorzata, Kamińska Weronika oraz Gaffke Karolina zdobyła srebrny medal z wyn. 53,03 s.

Gaffke Karolina, uczennica gimnazjum w Starzynie, zdobyła brązowy medal w skoku w dal z wyn. 4,82 m.

Żródło: Teresa Jaskułka