niedziela, 19 maja 2024 Imieniny obchodzą: Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn
08-09-2009 15:04, dodał: Maciej Deling czytano: 302 razy

Udany weekend GOSRiT Luzino

Zdecydowane zwycięstwa zanotowały na swoim koncie młodzieżowe drużyny GOSRiT Luzino. W swoim drugim meczu w bieżącym sezonie podopieczni trenera Sylwestra Piątka, występujący w lidze JD1 pokonali na boisku w Pucku miejscową Tent Zatokę 5:1, remisując do przerwy 1:1.
Bramki dla Luzinian zdobyli: Roppel Adrian 2, Stenka Robert, Stolc Mikołaj oraz Kankowski Kacper. Po meczu trener Piątek nie krył zadowolenia: Mieliśmy dziś zdecydowaną przewagę- powiedział- na wyróżnienie zasłużył cały zespół , ale w szczególności słowa uznania za postawę na boisku należą się całej II lini z Mikołajem Stolc, Adrianem Roppel oraz Szymonem Henning na czele.
Skład GOSRiT JD1 Luzino: Graczyński Kajetan, Pobłocki Łukasz, Kalkowski Czesław, Hewelt Oskar, Dampc Krystian, Henning Szymon, Stolc Mikołaj, Roppel Adrian, Stenka Robert, Tobiaski Andrzej, Sajnok Filip oraz Hirsz Tomasz, Cedrowski Karol, Stromski Mariusz, Kmieciak Maciej, Wenta Zdzisław, Kalkowski Kacper, Skrzypkowski Michał, Klawikowski Adam. TRENER Sylwester Piątek

Jeszcze bardziej okazałym zwycięstwem zakończył się mecz występującej w lidze JC1 drużynie prowadzonej przez Tomasza Joryna. GOSRiT Luzino pokonał zespół Korona Cedry Wlk. na ich boisku aż 13:0, prowadząc do przerwy 6:0. Bogatym łupem bramkowym podzielili się: Stenka Dawid 6, Kędziora Mikołaj 2, Adrian Mienik 2, Hebel Tomasz, Wicki Bartek oraz Jakub Tobiaski. Po meczu trener Joryn powiedział: Pierwsza połowa, zwłaszcza jej początek nie wskazywał na nasze tak wysokie zwycięstwo, ale czym dłużej trwał mecz tym gospodarze opadali z sił umożliwiając nam tak wysokie zwycięstwo. Bardzo mnie cieszy ta wygrana, zwłaszcza ilość bramek, którą dziś zdobyliśmy.
Goike Piotr, (Sirocki Łukasz) - Brzeski Michał,Brzóska Beniamin, Cirocki Tomasz, Drabik Jakub, Gruba Kamil, Gruba Patryk, Hebel Tomasz, Kędziora Mikołaj, Lesner Robert, Milewska Milena, Mienik Adrian, Stenka Dawid, Tobiaski Jakub, Wensierski Adrian, Wenta Kamil, Wicki Bartosz.

Żródło: Piotr Klecha