sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
17-06-2009 08:17, dodał: Maciej Deling czytano: 1375 razy

Turniej o Puchar Artura Szostaczko

Helanie byli bardzo gościnni dla przyjezdnych w turnieju pań i panów. Na kortach Barakuda w dniach 12-14 czerwca odbył się turniej o Puchar Artura Szostaczko. Pięć pań rozgrywało turniej systemem „każda z każdą”. Gdynianki: WESOŁOWSKA Łucja zajęła 1 miejsce, a KUNCE Barbara drugie.
Dobrze sobie radziła pani Ester z Austrii, która wypoczywając w Helu postanowiła sprawdzić swoje siły z „naszymi”. W turnieju panów górą była Warszawa – w finale Wojciech ADAMCZYK pokonał w 3 setowym pojedynku Jarka DZIEKOŃSKIEGO z Wejherowa. Dwa równorzędne 3 miejsca zajęli: Mariusz Żaczek ze Strzelna i Wojciech Malanowski z Gdyni. Turniej pocieszenia wygrał Krystian Kozłowski z Helu. W zawodach przeszkadzał deszcz i jak to nad morzem – silny wiatr. Wiele pojedynków rozegrano na hali, za użyczenie, której dziękują organizatorzy władzom miasta. Piłki sporne i styczne z liniami wyjaśniano na długim i ciekawym spotkaniu integracyjnym.

Żródło: Jerzy Ożóg