piątek, 3 maja 2024 Imieniny obchodzą: Mariola, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander
18-02-2009 19:46, dodał: Maciej Deling czytano: 1289 razy

Baśka po raz 11-sty w Redzie

Dnia 17 lutego na sali kulturalno-widowiskowej MOKSiR Reda odbył się kolejny jedenasty turniej "Baśki Kaszubskiej". Do wtorkowej rywalizacji przystąpiło 15 zawodników, którzy rozgrywali swoje partie na 3 stołach.

Punkty zdobyte w każdym turnieju liczą się do klasyfikacji generalnej zawodów. Przy stole numer jeden spotkali się Reszka Henryk, Trocki Wacław, Grubba Jerzy, Płocki Adam, Bochentyn Stanisław.

Zwycięzcą tego stolika został Bochentyn Stanisław, który zdobył 5pkt, drugie miejsce przypadło Adamowi Płockiemu - 3pkt, Trocki Wacław zajął trzecią lokatę - 2pkt Reszka Henryk czwartą - 1pkt natomiast piąte miejsce przypadło Jerzemu Grubba - 0pkt.
Przy stole numer dwa zasiedli Sychowski Tadeusz, Pelowski Edmund, Miszka Bogdan, Folmela Olek, Torchalski Stanisław.
Zwycięzcą tego stolika został Torchalski Stanisław, który zdobył 5pkt,drugie miejsce przypadło Formela Olek - 3pkt, Pelowski Edmund zajął trzecią lokatę - 2pkt Miszka Bogdan czwartą - 1pkt natomiast piąte miejsce przypadło Sychowski Tadeusz - 0pkt Przy stole numer trzy zagrali Stenka Jerzy, Magulski Józef, Bochentyn Stefan, Baranowski Ginter, Gdaniec Jerzy.
Zwycięzcą tego stolika został Magulski Józef, który zdobył 5pkt,drugie miejsce przypadło Bochentyn Stefan - 3pkt, Gdaniec Jerzy zajął trzecią lokatę - 2pkt Baranowski Ginter czwartą - 1pkt natomiast piąte miejsce przypadło Stenka Jerzy - 0pkt.