sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
02-09-2006 08:00, dodał: Janusz Nowicki czytano: 1296 razy

Pucczanie na wodzie

Monika i Tomasz Kondlewscy zajęli czwartą lokatę w ramach Międzynarodowego Tygodnia Żeglarskiego. Zawodnicy ci walczyli z ponad dwudziestką innych startujących załóg. Tym startem zawodnicy Zatoki zdobyli też punkty w Pucharze Polski.
Rodze†ństwo wystartowało w czterech wyścigach, z których wygrało jeden. W trzech innych zajmowali miejsca: dwa razy 5 i raz 8.
W ten sam weekend inny przedstawiciel rodziny Kondlewskich - Maciek, zgarnął brązowy medal w regatach Optymistów rozgrywanych w ramach mistrzostw Polski. Żeglarz Zatoki raz wygrał bieg, raz był drugi i czwarty. W regatach wzięli udział też inni pucczanie: Paulina Czubachowska (9 miejsce), Paulina Marzeion (15), Weronika Grabowska (35), Filip Kowalski (37), Jan Figat (41), Jakub Pelc (58), Jonasz Radłowski (65) i Mateusz Kucharski (76).
Info: (pen)/Dziennik Bałtycki