sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
21-02-2004 21:38, dodał: Janusz Nowicki czytano: 946 razy

Stolem lepszy od Startu

Piłkarze Startu Mrzezino ulegli V-ligowemu Stolemowi Gniewino 1:2 w sparingu, który został rozegrany w Gniewinie.
Start uzyskał prowadzenie kilka minut po rozpoczęciu spotkania po strzale Tomasza Nowackiego, który dostał dokładne podanie i wymanewrował obrońców wraz z bramkarzem.
Piłkarze Stolemu ruszyli do odrabiania strat i uzyskali bramkę 15 min przed gwizdkiem kończącym 1 połowę.
W drugiej połowie gra była wyrównana, zarówno jedna jak i druga drużyna miała szansę na strzelenie bramki. Jednak szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, którzy 5 min przed zakończeniem spotkania strzelili bramkę dającą im zwycięstwo w tym sparingu.
Start: Pranga, Mądrzak, Bulczak, Drzeżdżon, Gosz, Abraham, Zalewski, Szreder P., Szreder B., Lietzau, Nowacki. Po przerwie: Świtała, Grzenkowicz B., Rzepka, Szreder R.
W środę 25 lutego Start rozegra sparing z Sokołem Boże Pole, a w sobotę 28 lutego z Zenitem Łęczyce. Godzin rozegrania tych sparingów jeszcze nie ustalono.
Info: Chudy