sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
01-01-1970 01:00, dodał: Szymon Nadolny czytano: 907 razy

Korab górą w meczu na szczycie

Korab Puck pokonał w meczu na szczycie pomorskiej ligii juniorów Stoczniowiec I Gdańsk 3:1 (-23,21,20,13).
Początek pierwszego seta to dobra gra pucczan, jednak w dalszej części partii coś zacięlo się w ich grze i ostatecznie tę odsłonę przegrali do 23.

Drugi set to fatalny początek korabowców, pregrywali już nawet 8:2, jednak po czasie wziętym przez trenera Piotra Kozakiewicza gra Koraba uległa diametralnej zmianie, na parkiecie w miejsce P.Kaczmarka pojawił się M.Muża i jak się okazało był to strzał w 10, gdyż pucczanie wygrali tę partię 25:21.

Następna odsłona to powtórka poprzedniej. Jednak w tym secie przewaga gdańszczan była troche mniejsza (16:12) oraz nastąpiła zmiana powrotna (Muża-Kaczmarek).

W czwartym secie na parkiecie istnieli już tylko zawodnicy Koraba, którzy rozbili swoich przeciwników zagrywką. Tę odsłonę pucczanie wygrali do 13, a co za tym idzie cały mecz 3:1.

Skład Koraba: Kazimierz Poppel, Paweł Kaczmarek, Krzysztof Capiński (L), Artur Szmidtka, Szymon Nadolny, Daniel Lenc, Adam Muża, Marcin Konkel (C), Michał Muża pod opieką trenerów Irosława Stacheckiego oraz Piotra Kozakiewicza.

Korab prowadzi w tabeli po trzech kolejkach. Natomaist w czwartek pucczanie wybierają się na kolejny turniej do Olsztyna.

• 3
wejher 2005-11-07 22:59:26
ale Paweł...... :P
kargul 2005-11-07 21:50:29
Paweł tylkosię nie denerwuj...
kaczor 2005-11-07 21:57:28
ta kurwa strzal w 10..... powiedzialbym ze w 11. koncze moja kariere w korabie wiec juz zmian nie bedzie musialo byc.