sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
01-01-1970 01:00, dodał: Kazimierz Poppel czytano: 826 razy

Kadeci kontratakują

Kadeci puckiego Koraba są już po dwóch kolejkach spotkań ligowych. W inauguracyjnym meczu przegrali na wyjeździe z KS Lębork 0:3. Spotkanie to miało jednostronny przebieg. Tylko w drugim secie zawodnicy z Pucka nawiązali równorzędną walkę, ale mimo to przegrali do 22.

W drugim meczu Korab podejmował u siebie UKS Omegę Gdynia. Przegrywając 2:0 w setach… udało się jeszcze wygrać! Siatkarze z Pucka doprowadzili do stanu 2:2 i po bardzo zaciętej walce w całym tie-break’u, pokonali rywali 16:14. Trzeba zaznaczyć, że gospodarze grali bez dwóch podstawowych zawodników: środkowego Jakuba Groenwalda i atakującego Piotra Szmidtki.