sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
01-01-1970 01:00, dodał: Szymon Nadolny czytano: 877 razy

Mecz bez historii

Bez niespodzianki zakończył się rozegrany w Gdyni mecz w pomiędzy miejscowym Alpatem, a Korabem Puck. Goscie pewnie wygrali 3:0 (-12,-16,-19) przewyższając swoich przeciwników w każdym elemencie gry. Pierwsze dwa sety to pełna kontrola gry przez pucczan, jedynie w trzecim secie gdyńscy siatkarze nawiązali rownorzędna walkę, jednak tylko do stanu 17:17,  potem na parkiecie istnieli tylko korabowcy.

Skład pucczan: Marcin Konkel (c), Artur Szmidtka, Szymon Nadolny, Daniel Lenc, Adam Muża, Kazimierz Poppel, Piotr Elwart (libero) oraz wracający po ciężkiej kontuzji pleców Paweł Kaczmarek.

W przyszłym tygodniu Korab zagra na własnym parkiecie ze swoim najgroźniejszym przeciwnikiem do mistrzostwa wojewodztwa pomorskiego tj. Stoczniowcem Gdańsk.