sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
01-01-1970 01:00, dodał: Szymon Nadolny czytano: 885 razy

Szczyt dla Technika

W minioną sobotę w Pucku odbył się mecz na szczycie pomorskiej ligi kadetów pomiędzy Korabem Puck a Technikiem Malbork. Kilka tygodni temu w Malborku lepsi okazali się pucczanie wygrywając po dramatycznym meczu 3:2. W rewanżu przed własną publicznością niestety musieli uznać wyższość swoich przeciwników, przegrywając 3:1 (-28,12,23,18). Emocje kibice zgromadzeni w hali MOKSiR oglądali tylko w pierwszym i trzecim secie. Druga i czwarta odsłona to zdecydowana dominacja siatkarzy z Malborka, którzy przewyższali korabowców pod każdym względem siatkarskiego rzemiosła. Korab zagrał bez Artura Szmidtki, którego z gry wyeliminowała choroba, natomiast do składu po prawie dwóch miesiącach przerwy powrócił Adam Muża, który w sobotnim meczu grał na pozycji libero. Na boisku w barwach Koraba wyróżniali się Paweł Kaczmarek oraz Tomasz Remer. Następny mecz (29.01) pucczanie rozegrają na wyjeździe z drugą malborską drużyną - Jurandem.

• 3
bobo 2005-01-19 00:01:21
Pierwszy set był jeszcze jeszcze, ale pózniej to juz była poraszka na maksa!! Moze gdyby był Szmita to by cos wniusł do gry-ale pan Artur wolał lezec w domku na kacu.... ;-) :P heh