sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
01-01-1970 01:00, dodał: Szymon Nadolny czytano: 837 razy

Turniej mikołajkowy

Dzisiaj w hali MOSiR w Pucku odbył się coroczny turniej mikołajkowy dziewcząt z gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do turnieju przystąpiło 12 drużyn, które podzielono na trzy grupy po cztery zespoły. Grano do dwóch wygranych setów do 21 ewentualny ti-break do 11. Tabele:

• 4.Gim. Puck II 0 0:6

Następnie rozegrano "trójmecz" między zespołami, które wygrały swoje grupy.

• 3.ZSP Rzucewo

Już jutro odbędzie się turniej chłopców, początek około godziny 10.

• 3
(niezalogowany) 2004-12-06 16:46:47
Szczerze mówiąc liczyłem na dziewczyny z LO, no ale gratulacje dla ZSP!!!
paj(niezalogowany) 2004-12-06 17:34:08
pajdi(niezalogowany) 2004-12-06 17:35:40
fajnie,ze ktos w nas wierzył =))no nietety nie mozna zawsze wygrywac =))ale i tak było sympatycznie=))
Micro(niezalogowany) 2004-12-06 17:40:37
Wiedziałem że nasze dziewczyny są najlepsze OXFORD górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
puck(niezalogowany) 2004-12-06 17:46:21
przeciez to tylko zabawa!!!!chodzi o to zeby sobie troche popykac w siate,a jednak panuje klimat chorej rywalizacji:(
metka(niezalogowany) 2004-12-06 17:58:24
No.. dziewczyny z OXFORDU nieżle graja!!!
:)(niezalogowany) 2004-12-06 20:03:01
Brawa dla ZSP, a kujony z LO niech do książek siądą a nie na turnieje chodzą.!!1
:-)))(niezalogowany) 2004-12-06 20:30:03
a te kujony z LO juz kilka razy wygrały z ZSP :-P
nitii 2004-12-06 21:59:18
czemu odrazu kujony ?? :)
sun 2004-12-07 07:30:13
a ja i tak wierze w Rzucewo, tak dobrze im szło ! :p Zuzia, ładnie wyszłaś na zdjęciu... :)))))
arni 2004-12-07 12:31:18
RZUCEWO GÓRĄ
LO Puck(niezalogowany) 2004-12-07 13:05:17
głupole z oxfordu sie chwalą! a na nas wrzucają:/ NO CHOCIAZ!-TYLKO TYLE MAM WAM DO POWIEDZENIA,A JESZCZE JEDNO: ZOBACZYMY NA KOSZYKÓWCE,HEHEHE:):):)
egon(niezalogowany) 2004-12-07 17:27:13
po co się każdy chwali że Oxford wygrał i obrażą LO to nie ma sensu. Bo i tak te z oxfordu nie dorównują inteligencją tym z LO. Ja chodzę do oxfordu ale lepiej mi się rozmawia z dzeiwczynmi z LO. POZDRAWIAM.
mgla(niezalogowany) 2004-12-07 18:05:01
liczy sie dobra gra ;) ale czemu nie - policzymy sie na koszykowce, i to sromotnie ;)
Myszka(niezalogowany) 2004-12-07 18:44:48
dzisiaj faceci przegrali niestety z lo. ale lo ngralo z oslabienie. brak Adama Muży. Zeby był to by wspomógł Kaczora i Nowaka którzy robili wszystko aby wygrać! Ale cóz nie udało się. Ale na powiatach napewno dostaną po du... .
pajdi(niezalogowany) 2004-12-07 19:10:21
Egon masz plusa u lasek z LO!!!! =))
EGON(niezalogowany) 2004-12-07 19:14:00
Dzisiaj był turniej dziewczyn i zdecydowanie ZSP wygrał z LO. W pierwszym secie do 15. ADAM Nic nie zrobi. LO jest słabe tylko kaczor coś gra i szymon. Nikt więcej nie pokazał. Mamy lepszą zagrywkę i blok zresztą zobaczymy na powiatowych. POZDRAWIAM!!!!!
EGON(niezalogowany) 2004-12-07 19:14:38
Sorry dzisiaj był turniej Chłopców pomyliłem się.
pajdi(niezalogowany) 2004-12-07 19:20:15
dzisiaj chłopcy z LO grali naprawde fajna siatkowke=))az miło było popatrzec :-P
hmm...(elo)(niezalogowany) 2004-12-07 20:34:38
jak tylko Adaś sie poskłada,to Wam pokazemy!"egon" ty sie znasz, nasi chłopcy są rewelacyjni!! MASZ MINUSA U LO
kaczor 2004-12-07 20:50:59
Egon Ty nie wiesz chyba co piszesz!!!! Lo rozwali na drobne kawałeczki ZSP na powiatach! Co do bloku to bym się kłócił. Do zagrywki w sumie też. Ja dzisiaj jeszcze słabo zagrałem bo 3 mecze w trzy dni i to jeszcze po 3-2 mogły mnie nieco osłabić. Ale cóż zawsze znajdzie się wymówkę.Ale naprawde dzisiaj byłem zmęczony. Jak Adaś wyzdrowieje to napewno jako przegrani nie będą schodzili zawodnicy z LO!!!
kaczor 2004-12-07 20:54:45
A i jeszcze prawie dzisiaj przegraliście.Fakt było 3-0 ale w drugim i trzecim secie dup. wam sie trzesły. Bo w drugim secie przegrywaliście 16-10. Ale wygraliście do 24. W trzecim secie było po 19. Ale też wygraliście. Do 21. A w pierwszym secie było do 17!
kaczor 2004-12-07 20:55:30
A myśmy grali OSŁABIENI!!!!!!
kunol 2004-12-07 23:45:29
sranie w banie ;] ja mysle ze wygra zsp bo oni maja dobry klimacik na boisku ;] LO druzna druga wymiatała ;]
Ździsiu(niezalogowany) 2004-12-08 11:56:30
Kasia A to stara lodziara, nie umi grac tylko się nadaje do ciągnięcia lachy.
karol (niezalogowany) 2004-12-08 11:58:03
ale najbardziej podobała mi sie Emila Dettlaff.Ma bardzo seksowną pupcię.
Egon(niezalogowany) 2004-12-08 11:58:43
Kto mi zrobi laske??
Olek L(niezalogowany) 2004-12-08 12:03:14
miałem kisiel w majtach jak widziałem jak grają chłopaki z oxfordu a szczególnie Ł.K
Romek(niezalogowany) 2004-12-08 12:10:21
Podoba mi się A. 78 hnhn. z OXFORD
Gośka :) !(niezalogowany) 2004-12-08 21:48:38
aj Tasior, Ty to jesteś skromny jak nikt inny,chyba muszę się tego od Ciebie nauczyc Słońce :P (a może lepiej nie) ale masz rację w tym co napisałeś, skpiemy tyłki tym z zsp i będzie fajnie (pójdziemy na torcik ;):) !!) dozo jutro!
xxx(niezalogowany) 2004-12-08 22:08:36
a jak zażarta walka była dwóch zwierząt kaczora i kangura :P o to kto lepszy of corz
???(niezalogowany) 2004-12-13 15:22:00
Nie wiem co myślicie o Pawle Kaczmarku ale ja wiem że zachowuje się jak gwiazdor że jego brat gdzieś tam grzeje ławe to nie znaczy że on jast jakiś wielki.Popatrzcie na niego jak się wozi w bluskach IVETU.
kaczor 2004-12-30 12:53:22
Wozi? Człowieku pomyśl. Ze ja mam te bluzki a Ty nie to juz nie moja wina. Ach ta zazdość. Gwiazdor taki ze mnie jak z Poppla kominiarz. A tak poza to mój brat nie grzeje ławy tylko ciągle gra. W tamym mroku grzał ławe ale w Ivetce(ZDOBYWCA MISTRZA POLSKI). Także jak za dużo o mnie nie wiesz to nie wypowiadaj sie na mój temat!