piątek, 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Marcelin, Maria, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon
01-07-2014 10:10, dodał: quaresma89 czytano: 1837 razy

Brązowy medal sztafety LKS-u Ziemi Puckiej na Mistrzostwach Polski

W dniach 28 - 30 czerwca w Toruniu na rozegranych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Juniorów zawodnicy LKS Ziemi Puckiej zdobyli brązowy medal w biegu sztafetowym 4 x 100m wynikiem 41,78 co jest również nowym rekordem Klubu.
Zawodnicy biegli w składzie: Paweł Szewczyk, Tomasz Mudlaff, Jakub Milejski, Arkadiusz Orzeł a trenerką jest Teresa Jaskułka.
Indywidualnie Tomasz Mudlaff w biegu na 100m zajął miejsce tuż za podium czyli czwarte wynikiem 10,96.
Na tym samym dystansie Jakub Milejski zakwalifikował się do finału "B" w którym zajął II miejsce a uzyskany wynik 10,98 był szóstym wynikiem całej konkurencji. Ten sam zawodnik zakwalifikował się też do finału "B" w biegu na 200m, w którym zajął VI miejsce. Jego najlepszy wynik to 22,24

Żródło: Waldemar Płomień