sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
01-01-1970 01:00, dodał: Janusz Nowicki czytano: 918 razy

Zły początek Zatoki

Drużyna piłkarska Zatoki Puck przegrała z Zenitem Europlastik Łęczyce 1:3 (1:1).
W pierwszej połowie gra była wyrównana mniej więcej do 30 min. Później zaczęli z lekka przeważać goście. Pierwsi zdobyli bramkę. W 44 min mieli okazję podwyższyć na 2:0, ale bramkarz Zatoki obronił rzut karny. W następnej minucie kontra miejscowych doprowadziła do rzutu wolnego z 18 m. Nie za mocnym, dobrym strzałem technicznym popisał się jeden z zawodników Zatoki i było 1:1.
W drugiej połowie było już trochę gorzej. Trudno powiedzieć, że goście robili co chcieli. Ale to im znacznie łatwiej przychodziło konstruowanie akcji ofensywnych. Efektem tego były kolejne dwie bramki.
Odmłodzony zespół Zatoki nie był w stanie nawiązać równej walki z przeciwnikiem. Było jednak kilka sytuacji, w których bramki mogli zdobyć także pucczanie.