wtorek, 14 maja 2024 Imieniny obchodzą: Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
29-05-2013 15:40, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1117 razy

Unia Orlik Cup 2013 w Lęborku

W poniedziałek 27 maja na boisku przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku został zorganizowany Turniej Piłki Nożnej Drużyn 5-osobowych Unia Orlik Cup 2013.. Do rozgrywek zgłosiło się 6 zespołów, które grały systemem każdy z każdym na dwóch boiskach jednocześnie.

Po rozegraniu 15 meczów i strzeleniu 28 goli, najlepszym zespołem okazał się Hobet, który przegrał jeden mecz i jeden zremisował ale zdobycz punktowa pozwoliła na zajęcie pierwszego miejsca i zdobycie złotych medali. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy MAYN, mając dwa punkty starty do pierwszego miejsca. Trzecie miejsce przypadło zespołowi Hala Barca. Tyle samo punktów co Hala Barca miał zespół SEM Team, ale w bezpośrednim spotkaniu przegrał z Hala Barca i SEM Team zajął czwarte miejsce. Piąta pozycja przypadła zespołowi Mistrzowie Podwórka, a szóste miejsce zajęli zawodnicy zespołu TPL.

Najlepszym strzelcem został zawodnik zespołu Hobet, który oprócz statuetki otrzymał dwa bilety na Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach, które odbędą się na początku lipca.

Turniej przebiegał w duchu zdrowej sportowej rywalizacji. Była to doskonała okazja do aktywności ruchowej której nigdy za wiele.