wtorek, 14 maja 2024 Imieniny obchodzą: Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
23-05-2013 08:44, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1162 razy

Gimnazjada Powiatu Puckiego w Piłce Nożnej 6-osobowej Chłopców

W dniu 15 maja na boiskach sportowych w Żelistrzewie, Władysławowie i Krokowej zorganizowano eliminacje do finału XIV Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej 6-osobowej.. Finał odbył się 17 maja na boisku w Żelistrzewie, a wzięły w nim udział drużyny, które zajęły I miejsce w swoich grupach podczas eliminacji.

Na miejsce zawodów przyjechało 11 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy grając między sobą systemem każdy z każdym, 2 x 15 minut, zgodnie z przepisami PZPN i regulaminem POSM w Pucku.

3. ZS nr 1 Władysławowo 1 pkt 2:5

Reprezentacja chłopców Gimnazjum z Mrzezina została Mistrzem Powiatu Puckiego grając w składzie: Leszek Grzenkowicz, Błażej Reszke, Patryk Różański, Dawid Stefan, Adrian Szczurko, Arek Proena, Maksymilian Styn, Maciej Loewnau, Patryk Fetta, Kamil Guz, Sebastian Rybandt, Paweł Prena pod opieką Tomka Majkuta.

Na zakończenie turnieju Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki wręczył zwycięskim zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.

Żródło: POSM Puck