sobota, 11 maja 2024 Imieniny obchodzą: Benedykt, Filip, Mamerta, Adalbert, Leon, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Stella, Franciszek
01-01-1970 01:00, dodał: Szymon Nadolny czytano: 1100 razy

Kolejna wygrana Koraba

Juniorzy Koraba Puck wygrali na własnej hali 3:0 (-19, -23, -24) z juniorami AZS Słupsk.
Korab zagrał w składzie: Maciej Kohnke, Daniel Lenc, Dariusz Potrykus, Radosław Wendt, Paweł Kaczmarek, Tomasz Nowak, Szymon Nadolny, Piotr Elwart, Artur Szmidtka, Michał Muża.

• 3
przemass 2004-01-11 18:07:46
Nie zawsze wynik świadczy o poziomie meczu....i nie zawsze jest on sprawiedliwy...
maka 2004-01-12 22:23:36
Przemass - wynik meczu mógłby swidczyć o wyskokim poziomi wtedy gdy było by 5 setów, a nie kiedy Korab zwycięzył do zera. Tu widać duzą przewage Pucka - i tak trzymać!!!
przemass 2004-01-13 18:23:05
Sorki MAKA ale grałem w tym meczu, bo jestem z AZS-u i naprawde te 3:0 nie było im łatwo.Dla przykładu my prowadziliśmy w 2 secie 12:6 a potem 22:16, a przegralismy tego seta na wlasne zyczenie
dave 2004-01-13 21:25:56
ja obstawiłem na Koraba 50 pkt. , ale z tego co słyszę to na drugi raz lepiej obstawiać ostrożnie
wejher 2004-01-13 22:52:03
przemass ale mówisz coś o niesprawiedliwosci ... bylismy lepsi i wygraliśmy :)
marko 2004-01-14 19:40:09
Z całym szacunkiem do gry Koraba, ale w meczu z AZS graliście słabo a przeciwnik jeszcze słabiej. A ty przemassie masz racje, że nie było Korabowi łatwo. Ale to nie była zasługa AZS, tylko ich słabości. Pozdrawiam
maka 2004-01-14 22:39:11
Moze i Korabowi nie było łatwo, ale Przemass jak sam napisałes przegraliscie na własne zyczenie, przyznaje sie nie byłam na meczu niedzielnym i znałam przebiegu i wyników w poszczególnych setach. Z tego co piszesz wygląda na to, ze ani AZS ani Korab nie sa w zadowalajacej formie i nie graja "rowno" jezeli pozwalaja sobie najpierw na strate kilku punktów, a potem je odrabiaja bez zadnego problemu. pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kibicow siatkowki ;)