sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 920 razy

Oficjalne otwarcie

Przed meczami drugiej kolejki Amatorskiej Ligi Koszykówki odbyło się jej oficjalne otwarcie. Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor Zespołu Szkół Nr we Władysławowie Aleksander Struck. Na tę uroczystość przybyło kilku bardzo ważnych gości, bez pomocy których nasza liga niestety by nie ruszyła. Z tego miejsca bardzo im dziękujemy. DZIĘKUJEMY

.... tańczącym dziewczętom także WIELKIE DZIĘKI

Ale tyle oficjalnie, przejdźmy do ciekawszych rzeczy. Pierwszy mecz BELFER - OLD SCHOOL (mecz szkolny ;) ) to przede wszystkim jedenastokrotna zmiana prowadzącego (taki mini horrorek dla zawodników). Mecz zakończył się zwycięstwem OLD-ów 44:38 (11:6, 3:8, 13:11, 19:11). Trudno powiedzieć co dokładnie zaważyło o zwycięstwie jednych, a przegranej drugich, ale jak głosi przysłowie szczęście sprzyja lepszym ... i to chyba się sprawdza.
Drugie spotkanie KŁANINO - WZS było mało ciekawe ... pierwsza kwarta 21:6 dla Kłanina, druga 37:11 ... ostatnia 78:29. Dodam, że w faulach zespołów Kłanino przegrało 4:14 (4 faule przez 28 minut !!!). I to wszystko.
Trzeci mecz ZIELONA MOC - JAMERS miał wnieść nieco ożywienia na trybunach, ale chyba coś nie wyszło. Głodni sukcesu ZIELONI przegrali tylko jedną (trzecią) kwartę i to jednym punktem - 6:7 więc ich końcowy sukces 41:28 nie był zaskoczeniem. Trzy razy celnie zza linii 6,25 rzucił Rafał Konkel (JAMERS).
Po tych spotkaniach coś w końcu zaczęło się dziać. WYJAŚNIACZE - aktualnia mistrzowie ALK mieli w spotkaniu z HANDLEM PUCK spokojnie kontrolować grę . Rzeczywistość okazała się nieco inna, PUCK pokazał mistrzom, że o każdy punkt w tym roku trzeba będze mocno walczyć. HANDEL aż do 25 minuty meczu (3 do końca) prowadził i gdyby nie spadek za 5 fauli podstawowych graczy to kto wie ? Ostatecznie wygrali WYJAŚNIACZE 65:55 (16:18, 12:13, 10:7,17:26), a najwięcej punktów w meczu zdobył Piotr Wojewski (HANDEL PUCK) - 26pkt. (1x3pkt.) (wg mnie najlepszy gracz meczu).
W ostatnim spotkaniu kolejki osłabiona JASTARNIA (brak Mariusza Włodarskiego) uległa po walce zespołowi NORDA SQUAD 40:52 (8:9, 17:12, 2:14, 13:17). Najwięcej punktów w meczu zdobył Paweł Dettlaff (NORDA) - 30pkt. Jest to jak narazie rekord zdobytych punktów w jednym meczu.

• 3
bychu 2003-11-16 00:39:59
Lejas dawaj do Old School !! TAK trzymaj !! Prawdziwa stara szkoła szkodaj JAMERSÓW :D
mesjassh 2003-11-16 02:05:03
Ty Bychu ni ma szans Lejas zostaje u nas nie masz na co liczy nie oddamy naszego snajpera.
mesjassh 2003-11-16 02:19:27
A pozatym Old School to jest za cienka druzyna on by tam zmarnował swój talent bo nie miałby z kim grac:) A w Jemersah chłopak nieźle se radzi no i moa wysoki kontrakt:)
bychu 2003-11-16 09:45:40
Myśle że nie powinienes sie wypowiadać za Rafała wczoraj z nim rozmawiałem. I mówił że może przejść.
kogooth 2003-11-16 10:08:32
Jamersi zaprezentowali minimum zgrania, Podgorowi nie poszlo (4pkt) ale to i tak nic skoro niektorzy z 1 skladu nie rzucili ani jednego punktu, nie chce sie madrzyc ale gralem tylko 2 min w 4 kwarcie, skoro im nie szlo, to moze powinni sie czesciej zmieniac, (ostatnio mnie opieprzali ze jak mi nie idzie to mam zejsc) bynajmniej rzucilem 1 :) narka
kogooth 2003-11-16 10:09:32
mesjassh, nie siedzimy juz wiecej tyle na lawie ;)
Ogórek 2003-11-16 10:58:37
Wczoraj zagraliśmy dobrze w obronie dlatego wygraliśmy mecz z Jamersami.Podgór był bardzo dobrze pilnowany i niemiał możliwości rzucania resztazespołu zagrała słabo.Ps.PODGÓR szykuj trampki na rewanż:).Szacunek
arni 2003-11-16 11:29:25
Mecz handel-wyjaśniacze moim zdaniem wydrukowali sędziowie !!!
Kibic 2003-11-16 11:55:18
Wydaje mi się że w meczu puck - wyjaś. sędziowie byli na poziomie 15 ligi bo zawodnicy pokazali najlepszą gre z dotychczasowych rozegranych!! wliczając to także zeszły sezon !!!
mesjassh 2003-11-16 12:24:21
Dave kiedy bedzie jakaś galeria zdjeć. Tyle ich wczoraj narobiłeś mógłbyś wrzucić wiecej na stronke niż tylko te 2
pola 2003-11-16 15:32:42
Emilku!! pokaz lase, paulinka patrzy!!
Ogórek 2003-11-17 00:07:42
Wydaje mi się że dlatego wygraliśmy bo obrona była dobra>atak tez niczego sobie ale mogłoby byc jeszcze lepiej.Ale i tak SZACUNEK za mecz.PEACE za tydzień kolejny mecz będzie trzeba sie zmobilizować.3majcie się chłopaki do soboty.Aight