sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Skwiot czytano: 964 razy

Handel Puck poległ w Janowie

Kolejna niespodzianka na boisku w Rumi. Tym razem beniaminek OKS Janowo pokonał drużynę Handlu Puck 5:1 (3:0).
Mecz z Handlem Puck Janowo rozpoczęło od zdecydowanych ataków. Dwie pierwsze sytuacje zakończyły się bramkami dla OKS-u i ustanowiły spotkanie.
W 3 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie pilnowany Rybicki z najbliższej odległości umieścił piłkę głową w siatce. Trzy minuty później strzałem z 15 metrów na 2:0 wynik podwyższył Siudziński. Od tego momentu gra się wyrównała, jednak żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sytuacji strzeleckiej. W 30 min. piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Pietkiewicz. W drugiej OKS kontrolował sytuację na boisku, czego efektem były dwie bramki zdobyte przez Rybickiego. W 51 strzałem z 11 metrów oraz w 60 minucie uderzenie za pola karnego podwyższyło wynik na 5:0.
Mimo licznych prób i gry do samego końca tego dnia Handel zdołał jedynie strzelić honorowego gola.
Wynik niewątpliwie zasłużony. – Mówi trener Handlu, Geszke Marian. - Handel przestraszył się gospodarzy. Dwie pierwsze bramki w śmieszny sposób zostały stracone, a wtedy wszystko już się potoczyło. Z gry wynikał wysoki poziom OKS-u. Mecz może nie był do wygrania, ale remis mógł być na pewno.

• 3
2003-11-11 16:44:42
wstyd kolejna porażka
Kibic 2003-11-11 17:15:34
To jest nic Mrzezino rozjechało Mechowo 9:0, a Połchowo dostało od Szemudu 0:1 chociaż Szemud grał w 10
juri 2003-11-11 19:10:49
juri 2003-11-11 19:11:10
juri 2003-11-11 19:14:43
handel byl i jest cienki jak pasztetowo
lotysz 2003-11-11 19:40:19
Gdyby Szemud wykorzystal wszystkie swoje sytuacje to bylo by 5:0 :)))
2003-11-11 19:41:05
to faktycznie niespodzianka. ale że taka duża!
lotysz 2003-11-11 19:43:33
mysle ze Szemud wkoncu przerwal swoja zla passe i teraz bedzie lepiej
Szymon 2003-11-12 18:24:17
mysle ze szemud byl druzyna lepsza pomimo gry w 10 i wygral zasluzenie szkoda ze tak nisko ale to byl przelom tej druzyny i mysle ze teraz sie odblokuja i z meczu na mecz bedzie lepiej bo jednak nie wygrali z byle kim