sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Skwiot czytano: 986 razy

Gol za golem

W XI-kolejce rozgrywek o mistrzostwo A-klasy KS Jastarnia pokonała na swym boisku beniaminka OKS Janowo Rumia 5:2 (0:0).
Do przerwy bezbramkowy remis. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Jastarnia strzeliła pierwszą bramkę. W 62 minucie wyrównali rumianie, nie na długo jednak. Pięć minut później gospodarze objęli prowadzenie, poczym OKS znowu wyrównał. W 78 minucie trzeciego gola zdobyli piłkarze z Jastarni, ale tym razem Janowo już nie zdołało nadrobić strat. Inicjatywę przejęli gospodarze i do końca meczu strzelili jeszcze dwa gole.
Sam trener drużyny KS Jastarnia nie spodziewał się takiego wyniku. - Druga połowa była szczególnie w miarę dobra. – Mówi Marek Budzisz. - Chłopcy dali z siebie wszystko, i wreszcie zaczęliśmy bramki strzelać. Nie oczekiwaliśmy takiego wyniku. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu z tego powodu iż mieliśmy duże problemy kadrowe. Musieliśmy zagrać juniorkami, wyszło to nam na dobre.