poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Skwiot czytano: 991 razy

Relaks zaatakował po przerwie

Jedno z ciekawszych niedzielnych spotkań minionej kolejki A-klasy miało miejsce na rumskim stadionie. Chodź do przerwy był remis 1:1 Relaks Mechowo zdołał pokonać rezerwy Orkana Rumia 3:1.
Bardzo jestem zadowolony z gry Relaksu. – Mówi Szczerkawski trener drużyny z Mechowa. - Mecz był jednym słowem super. Punkty są nam bardzo potrzebne. Nie mieliśmy tyle szczęścia w innych meczach, ale jest dobrze. Rumia była wymagającym przeciwnikiem. Orkan dobrze grał, ale to lepsi wygrywają. Mogło być jednak o wiele więcej bramek, nie trzeba być jednak zachłannym.
Trener tak małą liczbą bramek dla Mechowa tłumaczył także nieobecnością kilku zawodników. Mimo to Orkan nie miał nic do powiedzenia w drugiej połowie. Zawodnicy Relaksu rządzili piłką i to oni ustalali dalszy tok gry. Zaledwie kilka razy przepuścili przeciwnika pod swoją bramkę. Orkan nie zdołał jednak wykorzystać sytuacji.

• 3
skwiot 2003-10-30 19:16:44
Pierwszy zespół Orkana Rumia w sparingu odniósł nieznaczną porażkę z Arką Gdynia 0:2. Relacja oraz zdjęcia ze spotkania wkrótce na stronie www.Orkan.w.pl.