niedziela, 28 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Skwiot czytano: 1034 razy

Na lądzie, w wodzie i w powietrzu

W iście angielskiej pogodzie odbył się pojedynek pomiędzy OKS Janowo a MKS Władysławowo. Do przerwy 1:0 wygrywali gospodarze, ale do końca meczu MKS zdołał strzelić jeszcze dwie bramki i w taki właśnie sposób zabrał do domu trzy punkty.
Strzał z rzutu karnego w 7 minucie nie wykorzystał Siudziński z drużyny gospodarzy. Nie zmieniło to jednak faktu, że to właśnie OKS zdobył gola w pierwszej części meczu. W 26 minucie z główki uczynił to Pietkiewicz.
MKS chwilami miał problemy z wykonaniem najprostszych uderzeń. Piłkę którą zawodnicy kierowali ku bramce przeciwnika często wpadał na aut, bądź unosiła się bardzo nisko i szybko lądowała na murawie.
Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Władysławowo wyrównało, a w 67 objęło prowadzenie na 1:2. Do samego końca gra toczyła się o każdą piłkę, i obie drużyny miały podobne sytuacje do strzelenia kolejnego gola.
Nikt nie planował gry w takiej pogodzie. Gdy mecz się rozpoczął jedynie kropiło, ale już po upływie kwadransu piłkarze grali w okropnym błocie. Woda w niektórych miejscach sięgała aż po kostki. Kibice również nie mieli siły a także ochoty na oglądanie pojedynku które przez 90% czasu odbywał się w ulewie. Zaledwie połowy sympatyków piłki nożnej dotrwała do końcowego gwizdka.

• 3
tabacznik 2003-10-25 21:43:02
Brawo wielka wieś!Kiedy derby z Gnieżdzewem??Tam gra moj ulubieniec najlepszy obrońca ligi gminnej Andrzej K.Zwany pod pseudo biały kieł,,,
mks władek 2003-10-25 22:33:45
mks najlepszy jest
skwiot 2003-10-26 10:19:40
Pomyłka! W 7 minucie karnego dla Janowa strzelał nie Siudziński a Rybicki. Przepraszam za pomyłkę.
Waldez 2003-10-26 16:58:16
TY masz grubo pod sufitem nawalone Mks Władek-nie dość że idiotyczny nick to jeszcze słyszałem, że podkochujesz się w braciach Kowalewskich!!!Pedał jesteś i tyle! Lepszy o wiele jest Start Mrzezino i się obudź w końcu!