poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 956 razy

Pierwsza wygrana

Najmłodsze koszykarki UKS Blizy wygrały swój pierwszy (mam nadzieję nie ostatni) ligowy mecz. W hali ZS Nr 1 we Władysławowie pokonały po bardzo ciężkiej walce koszykarki UKS Piątki Tczew 59:53 (10:9, 12:25, 26:5, 11:14). Decydująca o wyniku okazała się trzecia kwarta, którą nasze koszykarki wysoko wygrały 26:5. Wcześniej przegrywały już 12 pkt. (druga kwarta) i nic nie zapowiadało tak szczęśliwego końca. Potwierdza się powiedzenie, iż kobieta zmienną jest ;)). Najwięcej punktów dla Blizy zdobyły : Agnieszka Kujawska - 32 i Magdalena Siwa - 12.
W drugim rozegranym na władysławowskiej hali spotkaniu kadetki Blizy uległy Piątce 21:85. Zawodniczki z Tczewa są faworytkami rozgrywek w Lidze Kadetek. Swoje mecze wygrywają często dużo większą różnicą punktów, dlatego ta przewaga raczej nie dziwi. Nasze młodsze o rok zawodniczki niestety wyraźnie ustępowały przeciwniczkom w zbiórkach oraz wyprowadzaniu szybkiego ataku. Następny mecz kadetki grają w niedzielę w Gdańsku z miejscowym Conradem. Będzie okazja do rewanżu ;)

• 3
Mia 2003-10-20 21:28:46
Tak się składa, że jestem psiapsióła Agi...I serdecznie jej gratuluję... coć wcześniej było parę nieciekawych meczy ...Moim zdaniem bardziej pasuje tu powiedzenie, że co nas nie zabije to nas wzmocni niż kobieta zmienną jest...Znam Agę i wiem że jeszcze się pewnie popisze...Trzymam za nią kciuki;)