sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 1326 razy

Trudny start.

Dzisiaj rozegrały swój pierwszy ligowy mecz kadetki z Blizy Władysławowo. Jako przeciwniczki miały koszykarki z Tropsa Kartuzy, które postawiły wysoko poprzeczkę naszym zawodniczkom. Debiut nie należał do najbardziej udanych. Już po pierwszej kwarcie widać było różnicę w ograniu obu zespołów, władysławowianki przegrały ją aż 30:9. Kolejne kwarty były już bardziej wyrównane (24:33,21:35,14:20). Drużyna z Kartuz gra w lidze nie pierwszy sezon, podczas gdy nasze zawodniczki debiutują w lidze. Wynik końcowy spotkania 108:68 dla Kartuz pokazuje nam jak wielkie jeszcze braki w obronie mają nasze zawodniczki. Najwięcej punktów dla Blizy zdobyły - Anna Rolewska (26 pkt.) i Monika Chałupnik (13 pkt.), dla Kartuz Natalia Manuszewska (45 pkt. !) i Paulina Bemowska (31 pkt.).

zawodniczka 2003-09-28 14:10:22
no aż tak zachwycająco nie...ale było :)
zawodniczka UKS Trops Kartuzy 2003-09-28 14:26:07
To był nasz pierwszy mecz po letniej przerwie i mimo licznych treningów cięzko nam jest wrócić do dawnej formy. Wskazówki naszego trenera nie zostały przez nas do końca wysłuchane, co było widoczne na boisku! Mamy jednak nadzieję, że następne treningi przywrócą nam zeszłoroczną formę :):) i godnie zaprezentujemy się w kolejnych meczach :)
wierny kibic UKS TROPS 2003-09-28 21:41:34
Nasze piękne panie jak zwykle ukazują skromnośc a zwłąszcza najpiękniejsza zawodniczka która zdobyła 45 punktów nasza Natalia Manuszewska..Brawo Dla Niej i dla Nich i Życzę dalszych sukcesów!! Pierwszego miejsca w lidze i Pierwszego miejsca w kraju;) Powodzenia!!!
kurde 2003-09-28 21:52:30
mecz calkiekm udany moim zdaniem bylo fajnie pewnie by bylo jeszcze lepiej gdy by bylo wiecej gry zespolowej
Piratronic 2003-09-28 22:02:22
BJiBS
zawodniczka UKS Trops Kartuzy 2003-09-28 22:02:54
to znowu ja zawodniczka UKS Trops :) :P..Natalia:) Myślę, że mecz calkiekm udany! Nie słuchalśmy za bardzo uwag ternera ale ogolnie jak na pierwszy mecz po dlugiej przerwie bylo nieźle! Myślę, jak koleżnka "kurde" że potrzeba jeszcze więcej gry zespołowej:)! bo przeciez zespół wygrywa mecz..a nie jak w siatkówce Małgosia Glinka ( z całym uznaniem dla mistrzyni EuropY!) Mamy nadzieje, ze ten sezon bedzie udany! i życzcie nam szczescia! :)
Mafija 2003-09-28 22:04:37
Sport Musi Być-a Kartuzy to mafia i nikt sie nie wygrywa z mafią kartuską:P
Puck To Pedały 2003-09-28 22:07:20
Kartuzek 2003-09-29 14:26:52
a ja bylem na innych meczach Tropsu i mysle ze z tych dziewczyn niezle laski sa!! dziewczynki,dajcie namiary,a szczegolnie proszone piekne bladynki!!! i w ogole tak trzymac!!!