poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
01-03-2012 15:23, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1328 razy

Start Gdynia - NETO PTG Sokół Łańcut 93:54

Start Gdynia pokonał na własnym parkiecie zespół Sokoła Łańcut aż 93:54. Przebieg meczu ustawiła II kwarta spotkania, podczas której przez 9 minut i 20 sekund gospodarze pozwolili zdobyć przyjezdnym tylko 3 punkty, sami zaś rzucając ich aż 26. W trzeciej i czwartej kwarcie spotkania koszykarze Startu zachowali odpowiednią koncentrację i nie tylko nie pozwolili gościom na odrobienie strat, ale i sukcesywnie powiększali przewagę. Najskuteczniejszymi graczami gdynian byli Piotr Śmigielski i Karol Szpyrka - obaj zdobyli po 15 punktów.

Start Gdynia - NETO PTG Sokół Łańcut 93:54 (21:19, 26:7, 24:18, 22:10)

Start: Szpyrka 15, Śmigielski 15, Kostrzewski 13, Andrzejewski 12, Lisewski 10, Mordzak 8, Wojdyła 8, Malczyk 2, Bach 2, Młynarski 2, Nowakowski 2, Krajniewski.

NETO PTG: Klima 12, Pisarczyk 11, Wilczek 10, Bogdanowicz 7, Szurlej 7, Hałas 5, Fortuna 2, Balawender, Buszta, Chromicz.

Żródło: Klub Start Gdynia