sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
21-02-2012 17:12, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1584 razy

V turniej II Grand Prix Luzina w tenisie stołowym

Dnia 18 lutego na Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie odbył się V turniej II Grand Prix Luzina w tenisie stołowym o puchar wójta gminy Luzino.. Pojedynki stoczyło blisko 30 uczestników, którzy rozegrali mecze w kategorii Open kobiet i mężczyzn.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Magda Płotka z Luzina, która pokonała po zaciętym meczu 3:2 Katarzynę Płotka z Luzina. Na trzecim miejscu podium uplasowała się Kamila Zielińska z Połchowa, a czwarte miejsce przypadło Martynie Rosinke z Połchowa. Pod nieobecność Alicji Bieszk, dotychczasowej liderki klasyfikacji generalnej, wygrana Magdy Płotki pozwoliła objąć jej pozycję liderki.

W kategorii mężczyzn zwyciężył Wojciech Nagel z Załęża, który po emocjonującym pojedynku pokonał 3:2 Krzysztofa Gruszczyńskiego z Lęborka. Trzecie miejsce zajął Radosław Orzęcki z Rumi, a czwarte - Henryk Płotka z Luzina.