czwartek, 2 maja 2024 Imieniny obchodzą: Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty
08-02-2012 16:58, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1423 razy

Podsumowanie współzawodnictwa sołectw gminy Linia na rok 2011

Dnia 31 stycznia podczas Sesji Rady Gminy Linia podsumowano sportowe zmagania na rok 2011 w ramach IV Współzawodnictwa Sołectw o Puchar Gminy Linia.. W całorocznej rywalizacji sportowej, która obejmowała zawody w warcabach 100-polowych, szachach, tenisie stołowym, piłce nożnej 6-osobowej, kaszubską Baśkę, Turnieju Sołectw, strzelectwie, halowej piłce nożnej oraz piłce siatkowej wzięli udział przedstawiciele wszystkich wsi sołeckich.

W końcowej klasyfikacji I miejsce zdobyło Sołectwo Linia z dorobkiem 238 pkt. II miejsce zajęło Sołectwo Strzepcz gromadząc 203 pkt natomiast III miejsce zdobyło Pobłocie z 171 pkt. Pierwsze pięć sołectw otrzymało puchary od wójta Łukasza Jabłońskiego, Przewodniczącego Rady Gminy - Czesława Hinza oraz Przewodniczącej Komisji Kultury i Oświaty - Jadwigi Sommer.