18-10-2010 13:19, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 720 razy

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Zarządu MZKS Hel

Dnia 16 października w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Zarządu Miejskiego Zjednoczonego Klubu Sportowego Hel w kategorii mężczyzn.. Był to niesamowity weekend w piłce siatkowej dla drużyny MZKS Hel w którym zajęła IV miejsce. W turnieju udział wzięło 7 drużyn.

Turniej rozegrany został systemem rozgrywek "każdy z każdym" co miało duży wpływ na wytrzymałość w grze. Każda z drużyn rozegrała po 6 spotkań. Mecze pomiędzy drużynami nie należały do łatwych. Wszystkie drużyny stawiały zacięty opór i o każdy punkt zawodnicy musieli dzielnie walczyć.

7. Mrzezino

Drużyna ZSO Hel nie zdołała zająć wysokiego miejsca ale zdobyła cenne doświadczenie, które z turnieju na turniej jest coraz bogatsze.

Statuetkę Wszechstronnego Zawodnika otrzymał Borkowski Tomasz z UKS Jastarnia 2.

Po zakończonym turnieju dekoracji drużyn dokonał wiceprezes MZKS Hel p. Marcin Urban oraz Koordynator ds. sportu Norbert Górski.

Żródło: Norbert Górski