18-09-2010 19:29, dodał: Maciej Deling czytano: 783 razy

Plażowe ostatki

Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej oraz UKS w Jastarni zorganizowali dla chłopców reprezentujących nasze województwo – z rocznika 1994 i młodszych – turniej siatkówki plażowej, który rozegrany został w Jastarni w dniach 28 i 29 sierpnia 2010 roku. .

W sobotę (28.08) od godziny 10:30 przeprowadzono zawody dla zaproszonych roczników, wśród których najlepiej zaprezentowała się para: Maciej Konkol i Rafał Dobrowolski, drugie miejsce zajęli: Błażej Bieżuński i Łukasz Żygadło (UKS w Jastarni), a na trzecim miejscu zawody ukończyli Jakub Bieżuński i Mikołaj Kohnke (UKS w Jastarni). Do udziału z drugim dniu zawodów zostali zaproszeni również starsi zawodnicy, którzy znacznie podnieśli poziom sportowy zawodów sprawiając.
Po części eliminacyjnej wyłonione zostały pary walczące o poszczególne miejsca. Pozycję piątą w turnieju wywalczyła para: Błażej Bieżuński i Łukasz Żygadło (UKS w Jastarni), brązowy medal zdobyli: Jakub Bieżuński i Mikołaj Kohnke (UKS w Jastarni).

W meczu finałowym para Marcin Konkel i Piotr Ilewicz musiała uznać wyższość swoich rywali: Kamila Herrmanna grającego z Tomaszem Wołoszukiem. Uczestnicy zawodów otrzymają od organizatora zwrot kosztów przejazdu, ciepły posiłek, pamiątkowe upominki i dyplomy, a zwycięzcy nagrody pieniężne i medale.

Żródło: UKSwJastarni.pl