16-02-2010 13:50, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 646 razy

Siatkarskie play off'y coraz bliżej

Po zaciętym i wyrównanym pojedynku siatkarki TPS pokonały na własnym parkiecie czwarty w tabeli zespół Budowlanych Toruń 3:0 (25:18, 25:23, 25:22). Do końca rundy pozostały już tylko trzy ligowe spotkania, ale już dziś wiadomo że Rumianki grać będą w play off’ach.

Zbyt duże natężenie ligowych pojedynków powoli odbija się na zawodniczkach TPS-u. Choć przed sobotnim meczem na szczycie mówiło się bez ogródek, że Rumianki są faworytem pojedynku, to już kilka minut po pierwszym gwizdku widać było lekki dyskomfort na twarzach naszych siatkarek. Zmęczenie częstotliwością meczy spotęgują jednak jeszcze play off’y, w których dziewczęta już dziś mają zapewnioną grę. Baraże to kolejne - co najmniej trzy mecze. Na szczęście po serii tylu widowisk siatkarki będą miały dość długą przerwę między sezonami.

więcej na: moja-rumia.pl