19-01-2010 11:34, dodał: Maciej Deling czytano: 613 razy

Kolejne zwycięstwo juniorów z Jastarni

Juniorzy jastarniańskiego UKS-u rozegrali kolejny mecz w ramach ligi Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Gdańsku. Tym razem rywalizowali z zespołem Jantara Pruszcz Gdański, który w ostatniej kolejce wygrał seta z najlepszą drużyną ligi – Treflem Gdańsk. Z tego właśnie powodu zawodnicy SKS-u – w którym grają chłopcy z Jastarni – wyszli na parkiet bardzo skoncentrowani i pełni zapału do gry.
Takie podejście do meczu bardzo szybko zaprocentowało i pozwoliło zwyciężyć rywali wynikiem 3:0 – w setach do 16, 17 i 19. Sukces ten jest kolejnym krokiem przybliżającym zawodników z Jastarni do udziału w rozgrywkach szczebla ogólnopolskiego tj. do rozgrywek 1/8 finału Mistrzostw Polski.

Żródło: UKSwJastarni.pl