11-01-2010 23:09, dodał: Maciej Deling czytano: 656 razy

Zwycięstwo juniorów z UKS-u

Kolejny sukces zanotowali na swoim koncie juniorzy z Jastarni, którzy obecnie grają w składzie SKS Starogard Gdański. W niedzielą (10.01.2010 r.) rozegrali spotkanie z mocnym zespołem GKS Stoczniowiec Gdańsk. Pierwszy set padł łupem drużyny przyjezdnej, która wykorzystała zamieszanie w drużynie starogardzian spowodowane błędnym ustawieniem zawodników na boisku. Pozostałe sety – chociaż zacięte – zostały wygrane przez gospodarzy, m.in. dzięki wyróżniającym się zawodnikom: Markowi Zwarze grającymi na pozycji libero oraz najpewniejszym punktom w drużynie tj. Kamilowi Herrmann – rozgrywający i Patrykowi Pieper – atak z przyjęciem. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem SKS-u wynikiem 3:1. Na dwie kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej zespół ze Starogardu zajmuje 2. miejsce w lidze wojewódzkiej juniorów.