29-03-2009 22:38, dodał: Maciej Deling czytano: 731 razy

HBO liderem w Syberiadzie

HBO zdecydowanie wygrało ósmy turniej „Syberiady” i po raz pierwszy zasiadło na fotelu lidera tych rozgrywek.
Zespół ten ma, przed ostatnimi zawodami, największą szansę wywalczenia mistrzostwa w całych rozgrywkach. Tuż za nimi plasuje się były lider – ABC Strzelno, który dzięki temu że zajęli 2. miejsce, zachowali szansę na końcowe zwycięstwo.

Natomiast na triumf w rozgrywkach raczej nie mają co liczyć H2O oraz Władysławowo. Pierwszy z zespołów po trzech kolejnych triumfach tym razem zajął 3. Miejsce, natomiast osłabione Władysławowo zaliczyło spadek do drugiej ligi.

Do końca rozgrywek Syberiady został ostatni turniej klasyfikacyjny po których poznamy tegorocznego triumfatora rozgrywek. Natomiast po zakończeniu ligi zostanie rozegrany dodatkowy turniej o Grand Prix Syberiady, w którym zagra 8 najlepszych zespołów w klasyfikacji.

Ostatni turniej Syberiady zostanie rozegrany 18 kwietnia o godz. 14.00 w hali MOKSiR w Pucku. Natomiast Grand Prix „Syberiady” odbędzie się 25 kwietnia.