sobota, 21 września 2024 Imieniny obchodzą: Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
28-03-2009 11:09, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 553 razy

Siatkarski finał Ligi Ziemi Puckiej

W OPO Cetniewie rozegrany został ostatni turniej Ligi Ziemi Puckiej w minisiatkówce chłopców z udziałem 10. zespołów naszego powiatu. Drużyny uczestniczące w zawodach podzielono na trzy grupy eliminacyjne, z której zwycięzca uzyskiwał prawo gry o pierwsze miejsce. W finałowej grupie znalazły się drużyny z UKS w Jastarni II, SP Puck I oraz SP Gnieżdżewo I, ostatecznie zajmując właśnie takie miejsca. Zawody te były dla wszystkich zespołów ostatnim przygotowaniem do zbliżających się Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w Jastarni dnia 16 kwietnia. Zarówno 3. edycję ligi jak i całą rywalizację wygrała druga drużyna UKS w Jastarni w składzie: Jakub Muża, Fabian Pieper, Robert Winszczyk i Krystian Herrmann, który został również wybrany najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek ligowych.