sobota, 29 czerwca 2024 Imieniny obchodzą: Paweł, Dawid, Dalebor, Piotr, Benedykta
14-01-2009 23:43, dodał: Janusz Nowicki czytano: 557 razy

Twister na lodzie przegrał ze Smokami

Na dużej tafli gdańskiego lodowiska spotkały się drużyny hokejowe Twister Trójmiasto i Dragons Gdańsk. Ze względów technicznych mecz został podzielony na trzy tercje, po 20 minut każda. Mecz zaczął się od dość wyrównanej gry, niestety nie na najwyższych obrotach, a przez dwie pierwsze tercje gospodarze dorównywali kroku teoretycznie lepszym Dragonsom. Jednak technika gry, finalizowanie akcji strzałami na bramkę oraz skuteczność były zdecydowanie lepsze w wykonaniu zielono-białych. Mecz zakończył się wynikiem 0:6 na korzyść zespołu z Gdańska.

0:1 (21’) Adam Marcinkowski – Marcin Lisek
0:2 (33’) Marcin Lisek – Mateusz Piaszczyński
0:3 (41’) Marcin Pogorzelski – Łukasz Kasperski
0:4 (45’) Piotr Szumera – Marcin Pogorzelski
0:5 (59’) Marcin Lisek – Adam Marcinkowski
0:6 (59’13’’) Adrian Wróbel – Paweł Kołodziejczak

Żródło: talh.pl