28-11-2008 12:59, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 734 razy

Młode siatkarki z Rumi lepsze od Alpatu Gdynia

W ubiegłą niedzielę siatkarki EC Wybrzeże TPS Rumia pokonały w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej juniorek KATS Alpat Rumia 3 : 0 ( 25 :10, 25 : 9 i 25 : 21 )
Pierwsze dwa sety podopieczne trenera Jarosława Goździewicza zagrały koncertowo i nie dały żadnych szans rywalkom z Gdyni.
W trzeciej odsłonie walka stała się bardziej wyrównana i w końcówce przyjezdne doprowadziły trzykrotnie do remisu i raz zdołały wyjść na jednopunktowe prowadzenie 19 : 18. Ostatecznie jednak gospodynie przy wyniku 21 : 21 nie pozwoliły ekipie przyjezdnych zdobyć już ani jednego punktu i wygrały seta 25 : 21 i cały mecz 3 : 0.

TPS : Szyjkowska, Labbuda, Kaciuba, Węgrzyniak, Niekurzak, Piątkowska, Kwiatkowska, Panasiak, Śledzik, Duraj.

Żródło: Andrzej Patro