24-02-2008 00:25, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 662 razy

EC Wybrzeże TPS Rumia - Nafta II Piła 3:0

23 lutego w Rumi odbył się kolejny mecz w edycji II Ligi Siatkówki Kobiet . Gospodynie TPS Rumia podejmowały przedostatnią drużynę w tabeli Farmutil Nafta II Piła. Rumianki gładko ograły przyjezdne i bez straty seta wygrały mecz 3 :0 . Tylko w trzecim secie drużyna z Piły przez pewien okres gry nawiązała równorzędną walkę. Drużyna z Rumi dopingowana przez swoich wiernych kibiców cały mecz zagrała koncertowo. W dużej mierze do koncertowej gry naszych siatkarek przyczynił się nowy bęben zakupiony ze składek Klubu Kibica. Nasze zawodniczki złożyły się na profesjonalną pałkę do bębna i bęben mógł zagrać w sobotę. W następnej kolejce czeka nas mecz wyjazdowy do Poznania. 1 marca zagramy rewanż z AZS AWF II Poznań . Poprzedni mecz siatkarki z Poznania przegrały w Rumi 3:0 ( do 12, 5 13 ) i może będą miały okazję się zrewanżować.