03-02-2008 01:08, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 710 razy

EC Wybrzeże TPS Rumia - LKSS Sokół Mogilno 3:0

Drugiego lutego w sobotę rumskie siatkarki rozegrały swój kolejny mecz ligowy. Tym razem naszym przeciwnikiem był LKSS Sokół Mogilno, który zajmował siódme miejsce w tabeli. W poprzedniej rundzie z Mogilna przywieźliśmy komplet punktów ogrywając Sokoła 3 : 0 ( -13, -7,- 20 ).
Sobotnie spotkanie w Rumi można określić jako: „ mecz do jednej bramki „. Bezradność zawodniczek z Mogilna aż raziła w oczy, a szczególnie w drugim secie, w którym zdołały one zdobyć tylko trzy punkty. Przyjezdne cały mecz grały bez wiary w siebie, może speszone faktem, że spotykają się z liderem ligi. W trzecim końcowym secie Sokół zdobył 13 punktów , ale było to efektem błędów w obronie i ataku naszej drużyny. Sobotnim zwycięstwem TPS Rumia zapewnił sobie start w fazie play-off z pierwszego miejsca. W rundzie zasadniczej rumianki zagrają jeszcze z: Pałacem II WSG Bydgoszcz, Naftą II Piła, AZS AWF II Poznań. Ostatni mecz tej rundy zagramy w Rumi z Zawiszą Sulechów w Dzień Kobiet 8 marca .

Rumia 2.02.2008.
Skład EC Wybrzeże TPS Rumia: Theis, Jeromin, Jaroszewicz, Jagodzińska, Zygmuntowicz, A.Hohn, Goździewicz, Brodacka, Ćwikła, I.Hohn, Forbotko.

EC Wybrzeże TPS Rumia – LKSS Sokół Mogilno 3 : 0 ( 25:9, 25:3, 25:13 ) II liga Siatkówki Kobiet Rumia 2.02.2008

Autor tekstu : Andrzej Patro